Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Manuel Hasta Yatakları

MANUEL HASTA YATAKLARI
MANUEL HASTA YATAĞI NEDİR?
Manuel çevirme sistemi ile hareket ettirilen hasta yataklarına manuel hasta yatakları denir. Manuel hasta yatakları set olarak satılmaktadır. Bu sette; Platin Yatak tarafından üretilen, hasta karyolası, kırım hasta yatağı, alez bulunur.  Manuel hasta yatağı, kısa süreli kullanımlar için kullanılabilir. Eğer hastanızın durumu daha farklı boyutlara gelmiş ise, diğer hasta yatakları çeşitlerini internet sitemiz üzerinden inceleyebilir ya da 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgilendirme isteyebilirsiniz. 

 

MANUEL HASTA YATAKLARI ÖZELLİKLER
Manuel hasta yatakları
•    Elle çevirmeli sistem kullanılmaktadır. 
•    Hasta yatağının baş ve ayak kısmı bu sistem ile kaldırılır.
•    Ayak bölümü, diz kısmından kırılır. Başka bir aparat ile düz açı verilerek dikleştirilebilir.
•    Ahşap başlık kullanılmakta olup, mikrop barındırmaz.
•    Nikelaj korkuluk kullanılmakta olup, jikleli sistem kullanılmaktadır. 
•    4 Adet karyola tekerleği bulunmaktadır. Karyola tekerleklerinde çapraz kilit sistemi kullanılmaktadır.
•    Portatif serum askısı bulunmaktadır. 
•    Hasta Karyolasında 2 yıl, kullanılan hasta yataklarında 2 yıl firma garantisi bulunmaktadır. 

 

MANUEL HASTA YATAKLARI KİRALAMA
Platin Medikal müşteri hizmetlerine ait telefonla,  bizlere ulaşıp adres ve telefon bilginizi iletmeniz ile servis listesine kaydınız yapılır. Servis elemanları tarafından belirtilen adrese hasta yatağı getirildikten sonra kurulumu yapılarak, ürün hakkında bilgilendirmeler yapılır.
Servis elemanları tarafından size kiralama formu doldurtulduktan sonra, ilk aya ait kira bedeli nakden tahsil edilir. Bu suretle, formu doldurduğunuz günden sonraki 1 ay sonra, hasta yatağı kiralama süresi biter. Eğer hasta yatağını kullanmaya devam edecek iseniz, kira süresini yeniden uzatmak istediğinizi müşteri temsilcileri ile paylaşarak indirim oranlarından faydalanmanızı sağlayabilirsiniz. 
Kiralanmış olan hasta karyolasına olan ihtiyaç sona ermiş ise, firma telefonlarından bizlere ulaşıp, kira süresinin bittiğini ve bir daha kullanmak durumunda olmayacağınızı belirterek iade alınmasını belirtmelisiniz. İade işlemleri sonrasında, ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. 
Platin Yatak, imalattan halka yapılan satışlar ile müşterilerine, kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaktadır. Sadece hasta yatağı satışı yapan firma, arge çalışmalarını müşteri görüşlerine göre yönlendirme ve gelişmeler ışığında ürünlerini de bu yönde iyileştirmektedir. manuel hasta yatakları

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: