Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

HASTA YATAĞI KİRALAMA

Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli hasta yatağına ihtiyacı olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı ilk olarak Platin Yatak tarafından tasarlanmış hasta karyolası kiralama sistemidir. Kısa dönemli hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda, hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını giderebilmek için aylık olarak kiralama yapılmasıdır. Bir hastanın hasta yatağını ne kadar kullanacağı belli değilse de, hasta yatağı kiralama tavsiye edilen sistemdir. Uzun süreli kullanılacağı bilinen hastalar için Platin Yatak, hasta yatağı kiralama sistemini tavsiye etmez. Bu durumlarda hasta yatakları modellerinden biri seçilerek satın alınmasında fayda vardır.  

Platin Yatak, hasta yatağı kiralama fiyatları aylık olarak fiyatlandırılır. Dilediğiniz ürünü hasta yatağı kiralama katagorisinden  seçebilirsiniz. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz, telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirisiniz. Seçtiğiniz hasta karyolası modeli, aynı gün servis sırasına yazılarak size ulaştırılır. Hasta yataklarının kiralama fiyatları, aylık olarak belirlenmiş olup; nakliye ve kurulum için çok uzak bölgeler haricinde ayrıca ücret talep edilmez. Hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısı hasta yatağı kiralama hizmetinde fiyata dahildir.  

İnternet sitemizden hasta yatakları arasından seçtiğiniz hasta karyolası modeli, servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralamış olursunuz. Bir ay sonra yatağı kullanmaya devam etmek için banka havalesi & eftsi ile ödeme yapılır, kullanıma devam edilmeyecekse iade talebi oluşturulur.  

Platin Yatak, tüm hasta yatağı kiralamalarında bir hastadan diğer bir hastaya enfeksiyon geçmemesi için tüm hasta karyolası iskeletlerini dezenfekte  suyu  ile dezenfekte etmektedir. Hasta karyolasının üzerine konulan hasta yatağı (şilte) leri jelatinli bir şekilde göndermektedir. Hasta yatağı kiralama sistemini ilk başlatan ve profesyonel bir şekilde devam ettiren tek firma Platin Yatak'tır. Kiralık hasta karyolası modellerini ve fiyatlarını aşağıdaki ürünleri seçerek inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama, hasta yatagi kiralama, hasta karyolası kiralama, hastane karyolasi kiralama, hasta yataklari kiralama, kiralik hastane yatagi, kiralik hasta yatagi, kiralik hasta karyolasi, kiralik medikal yatak, medikal yatak, medikal, yatagi, kiralama, hasta, HASTA YATAGI KİRALAMA

Göster:
Sırala: