Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Üreticileri

Hasta Yatakları Üreticileri 
Hasta Yatakları Üreticileri arasında yer alan Platin Yatak, 2008 yılından bu yana hasta karyolası ve hasta yatağı üretmektedir. Firma ürünleri Platin Medikal tarafından satılmaktadır. 
Platin Yatak, hasta yatağı ihtiyacı olan kişilere en uygun ve fonksiyonel ürün modellerini geliştirmeye gayret eder. Bu zamana kadar satışı yapılan hasta yatakları ile ilgili hiçbir şekilde olumsuz geri bildirim olmamıştır. Bu da firmanın sektördeki yerinin kanıtıdır. 
Platin Yatak ağırlıklı olarak ev tipi hasta yatakları üretmektedir. Her zaman en iyiyi ve en kalitelisini üretmek için, müşteri geri bildirimleri doğrultusunda da ürünlerini geliştirir. 
Platin Medikal, toptan ve perakende hasta yatağı satışı yapmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan firmanın, Anadolu yakasında 4, Avrupa yakasında da 4 olmak üzere 8 tane servis aracı bulunmaktadır. 
Standart hasta yatakları, set halinde satılmakta olup bu sete; Hasta yatağı, Hasta karyolası, Alez ve Serum askısı dahildir. Hasta yatakları satış fiyatına, nakliye, kurulum ve kurulum sonrası eğitim ücreti de dahildir. Bu hizmetler için ayrıca ücret talep etmez. 
Platin Yatak, imalattan halka sloganı ile hareket eden, kaliteden ödün vermeyen, diğer hasta yatakları üreticilerinden daha uygun fiyat ile hasta yatağı satışı yapmaktadır. 
Hasta Yataklarını 3 grupta toplayabiliriz. Bunlar; 
•    2 motorlu hasta yatakları
•    3 motorlu hasta yatakları
•    4 motorlu hasta yatakları

hasta yatakları üreticileriPlatin Yatak, manuel hasta karyolası üretimi yapmamaktadır. Manuel hasta karyolasındaki tüm hareketler rulman yardımıyla gerçekleşmektedir. Zamanla bu rulmanlarda oluşan sürtünme aşınmalara neden olur bu da ürünün çabucak arızalanmasına sebebiyet verir.
Ekonomik açıdan en uygun hasta karyolası olarak bilinen Manuel Hasta Karyolası yerine aslında motorlu hasta karyolaları da tercih edilebilir. Dilerseniz bu ürün modelleri ile ilgili detaylı bilgileri internet sitemizdeki ürün sayfalarından veya müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz. 
İstediğiniz her konuda soru ve sorunlarına yanıt verebilecek bilgiye sahip olan elemanlarımıza her zaman güvenebilirsiniz. Bizler sizlerin ilettiği olumlu görüşler karşında daha da iyiye ulaşmak için gayret gösterirken, sektördeki en iyi hasta yatakları üreticileri arasında firmamızın da yer almasını sağladığınız için teşekkür ederiz. hasta yatakları üreticileri

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: