Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Pendik

Hasta Yatakları Pendik

Hastalarımızın hastane sonrası tedavi süreçlerini ev ortamında geçirmeleri sırasında, daha rahat edebilmeleri için hasta yatakları tercih edilmektedir. 
Pendik ilçemizdeki felçli hastalarımızın hasta karyolası ihtiyaçları, Platin Yatak tarafından karşılanmaktadır. Firmamız sadece hasta yatağı satışı yapmaktadır. Ürünleri, piyasadaki rakiplerinin satmış olduğu ürünlere nazaran daha hesaplı ve kalitelidir. Tüm ürünlerinde 4 yıl firma garantisi sunmaktadır. 

Pendik Hasta Yatakları Asansörlü Hasta Karyolası

Pendik ilçesindeki hareket edemeyen hastalarımızın hasta yatağı ihtiyacına karşılık asansörlü hasta yataklarını tavsiye etmekteyiz. 
Hareket kısıtı olan hasta yakınlarının da tercih ettiği asansörlü hasta karyolaları kumanda ile kontrol edilmektedir. Kumanda paneli üzerinde 8 adet tuş bulunur. Bu tuşlar 2 şerli olarak 4 sıra halinde alt alta sıralanmıştır. 
Kumanda panelinin ilk sırasında yer alan tuşlar, baş kısmını kaldırıp, indirir.
İkinci sıradaki tuşlar ise ayak kısmını kaldırıp, indirir.
Üçüncü sırada yer alan tuşlar ise hem baş hem de ayak kısmını aynı anda hem aşağı hem de yukarı doğru hareket ettirebilmektedir. 
Dördüncü sırasında yer alan tuşlar ise, hasta karyolasını düz bir şekilde yukarı kaldırabildiği gibi aşağı doğru da aynı şekilde indirebilmektedir. 

Pendik ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Platin Medikal olarak İstanbul Pendik ilçesindeki birçok mahallede hasta yatağı satışı yapılmıştır. Bu mahalleler arasında; Kaynarca Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Kurna Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Doğu Mahallesi, Emirli Mahallesi, Göçbeyli Mahallesi, Esenler Mahallesi, Batı Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi ve Çınardere Mahallesi yer alırken, halen gelen hasta yatakları siparişlerini karşılamaya ve aynı gün içinde teslim edip kurulumlarını yapmaya devam etmekteyiz. 
Platin Medikal tarafından teslim edilen bu ürünler için nakliye, kurulum ve kullanıma yönelik eğitimler için ek ücret talep edilmemektedir. Ürün kullanımı sırasında yaşadığınız sorunlar içinde her zaman müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.  hasta yatakları pendik

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: