Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Maltepe

Hasta Yatakları Maltepe

Hastanın uzun süre yatacak olması, kullanılacak ürünün de hasta için faydalı olmasını gerektirir. Hastanın yatış süresinin uzunluğuna bağlı olarak farklı hasta yatakları modellerini tercih edebilirsiniz. 
Maltepe ilçesindeki hastalarımız çoğunlukla 3 motorlu ve 4 motorlu hasta yataklarını tercih etmişlerdir. Bu hasta yatakları özellikle yatalak hastalarımız için olduğu kadar hasta bakıcı için de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Platin Yatak Hasta Yatakları Maltepe, hasta yatakları siparişlerini aynı gün içinde teslim eder.  

Maltepe Yatalak Hasta Yataklarının Faydaları

Hastaların uzun süre hareketsiz kalması bir takım rahatsızlıkların da ortaya çıkmasına neden olur. Öncelikle hastanın ağırlık merkezi bir tarafa toplanmıştır ve bu nedenle de o bölgede bası yaraları ve ağrılar oluşur. Zamanla hastada halsizlik baş gösterir. Bu tür hareket kabiliyeti olmayan yatalak hastalar için Platin Yatak Maltepe hasta yatakları olarak 3 motorlu hasta karyolaları ile 4 motorlu hasta karyolalarını önermekteyiz. Bu hasta yataklarının faydaları arasında; 
3 motorlu hasta yataklarında bulunan motorlar; baş ve ayak bölümlerini kaldırıp indirir, diğer motor da yatağı alçaltıp yükseltir. Bu sayede hastanın bakımı daha rahat yapılır.
4 motorlu hasta yataklarında bulunan motorlar ise; 3 motorlu hasta yataklarındaki hareket kabiliyetine ek olarak, trendelenburg ve antitrendelenburg özelliği sayesinde yatağın sadece baş kısmını ya da ayak kısmını yükseltebilirsiniz. 
Bu hasta karyolalarında havalı yataklar kullanılmalıdır. Bu sayede hastada yatak yarası oluşumu da engellenecektir. 
Hasta karyolasında bulunan özellikler sayesinde, hastanın vücut fonksiyonları da düzene girer.

Maltepe ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

İstanbul Maltepe ilçesindeki tüm mahallerde yapılan satış siparişleri aynı gün içinde teslim edilmiştir. Platin Yatak, hasta yataklarının nakliyesi, kurulumu ve kullanıma yönelik yapılan eğitim için herhangi bir ücret almamaktadır. Bu zamana kadar, İdealtepe Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Yalı Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Altayçeşme Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi ve Bağlarbaşı Mahallesi’nde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımıza siparişlerini tam zamanında teslim ettik. hasta yatakları maltepe

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: