Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Küçükçekmece

Hasta Yatakları Küçükçekmece 

Platin Yatak tarafından, imalattan halka satış sloganı ile üretilen hasta yatakları, rakiplerinden daha avantajlı fiyatlarla satılmaktadır. Tüm ürünlerinde kaliteli malzeme kullanmakta olup, sadece hasta yatağı üretmektedir. Hasta yataklarını, sadece müşterinin görüşleri doğrultusunda geliştirmektedir. 
2008 yılından bu yana sadece hasta yatağı üretimi ve satışı yapan Platin Medikal, tüm müşterilerinden aldığı olumlu geri bildirimler ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Mevcut ürünlerinde kullanılan tüm malzemeler, zorunlu testlerden geçirilip başarılı olduktan sonra hasta yataklarında kullanılmıştır. 
Standart hasta yatakları set halinde satılmakta olup, bu sette; hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serum askısı yer alır. Her parça için ayrı ayrı ücret talep edilmez. Hasta Yatakları Küçükçekmece servis elemanları tarafından gerçekleştirilen ürün teslimatı için yapılan nakliye masrafı, kurulum ve eğitim masrafları için de yine ücret alınmaz.  

Küçükçekmece Abs Hasta Karyolası 

Küçükçekmece ilçesindeki abs hasta karyolası talepleri yine Platin Yatak müşteri hizmetleri tarafından alınmaktadır.  Hastaların da çok memnun kaldığı bu ürünün genel özellikleri şunlardır:      
Abs hasta karyolasında piston motor kullanılmaktadır. Piston motorlar 4 yıl garantilidir.
Kolay temizlenmesi ve mikrop barındırmaması nedeniyle abs başlık kullanılmaktadır. 
Hasta yataklarının gövdesinde hava delikleri yer almaktadır. 
Yatakların yan tarafında alüminyum korkuluk kullanılmaktadır. Bu korkuluklar tek bir mandal hareketiyle hareket eder. 
Abs hasta karyolasının 4 tarafına da monte edilebilen serum askısı bulunmaktadır. 
Hasta karyolasındaki tüm hareket kumanda yardımıyla gerçekleştirilir. hasta yatakları

Küçükçekmece ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Küçükçekmece ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahallelerin başında Fatih Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Halkalı Merkez Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Cennet Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Atakent Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mahallesi, Tevfik Bey Mahallesi ve Sultan Murat Mahallesi gelmektedir. Platin Yatak tarafından üretilen hasta yatakları 4 yıl süre ile firma garantisi kapsamındadır. Tüm hasta yataklarında kaliteli malzemeler kullanılmakta olup, hiçbir müşterimizden şikayet alınmamıştır. hasta yatakları küçükçekmece

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: