Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Kiralık

HASTA YATAKLARI KİRALIK
hasta yatakları kiralıkHastaların tedavi süreçlerine ev ortamında devam edilmesi, hasta yatağı ihtiyacını doğurmaktadır.  Hasta yataklarının, elektrikli ve kumandalı olmaları hem hasta hem de bakım hizmetini gören kişi için çok büyük avantaj sağlamaktadır.
Hasta yataklarının yanlarında bulunan korkuluklar, hastanın yatışı sırasında düşmesini engellediği gibi, yataktan kendi başına inmesi gerektiğinde bu korkuluklardan destek almasını sağlamaktadır.  
Hastanın tedavisinin 4 aydan kısa süreli olması halinde hasta karyolası satın almak gereksizdir. Eğer doktorunuz evdeki bakımın süresi konusunda size net bir süre vermiş ise ona göre hasta yatağı kiralayıp kiralamayacağınıza karar verebilirsiniz. 

 

HASTA YATAKLARI NASIL KİRALANIR
Platin Yatak sitesinde Kiralık Hasta Yatakları kategorisinde yer alan ürün gruplarını inceledikten sonra bizlere 24 saat hizmet veren müşteri temsilcileri ya da showroom satış temsilcileri aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 
Müşteri temsilcileri kiralamak istediğiniz ürün modeline ait bilgileri aldıktan sonra size aylık kiralama ücretleri ve diğer detaylar hakkında bilgi verecektir. Karşılıklı onay işlemlerinden sonra, adres ve iletişim bilgileri alınır ve aradığınız zaman dilimine bağlı olarak gün içindeki uygun servis listesine ya da bir sonraki günkü servis listesine isminizi kaydeder. Ürün servis elemanı da kararlaştırılan saatte ürün kurulumunu ve gerekli eğitimi vermek üzere adresinize gelir. Kurulum sonrasında ilk aya ait ücret elden teslim edilir. 

 

HASTA YATAKLARINDA KİRA SÜRESİ UZATMA
Hastanızın sağlık durumuna bağlı olarak, kiralamış olduğunuz hasta yatağının 1 ay daha kalmasını istiyor iseniz, Platin Yatak müşteri hizmetlerimi arayarak durumdan kendilerini haber edip, kiralamış olduğunun ürüne ait kira bedeli ve hesap bilgilerini aldıktan sonra, havale işleminin yapılaması ile kiralama süresi uzatılır. 

 

KİRA SÜRESİ BİTİMİNDE HASTA YATAKLARININ İADESİ
Hasta yatakları kira süresinin bitiminde, Platin Yatak müşteri hizmetleri aranır ve almış olduğunuz ürünün kira süresinin bittiği ve kira süresini uzatmayıp ürünü iade edeceğinizi belirtirsiniz. Bu talebiniz üzerine sizin adınıza bir kayıt açılır ve ürün servis elemanları adresinize yönlendirilir.
Firmamız imalattan halka ürün satışı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. hasta yatakları kiralık

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: