Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Kağıthane

Hasta Yatakları Kağıthane

Platin Yatak, Kağıthane ilçemize bağlı tüm mahallelerimize hizmet vermektedir. Hastanızın hasta yatağı ihtiyacı için istediğiniz gün ve saat içinde bizleri arayabilir ve almak istediğiniz hasta yataklarının genel özelliklerini öğrenebilirsiniz. 
Hasta yatakları, özellikle felçli hastalarımız için farklı fonksiyonlara sahip birçok hasta yatağı modelimiz bulunmaktadır. Hastamızın hareket kabiliyetine bağlı olarak 3 motorlu hasta yatakları ile 4 motorlu hasta yatakları arasında istediğiniz modeldeki hasta yatağını tercih edip, sipariş verebilirsiniz.
Hasta yatakları siparişinizi takiben, gün içinde nakliyesi ve kurulumu gerçekleştirilecek olan siparişlerin yer aldığı servis listesine kaydedilir. Hasta Yatakları Kağıthane servis elemanları tarafından da ürün tarafınıza teslim edilir.

Kağıthane Felçli Hasta Yatakları 

Kağıthane ilçemizde hasta yatağı ihtiyacı olan birçok felçli hastamız bulunmaktadır. Felçli hastalarımız, kısmen veya tamamen hareket yeteneklerini kaybedebilmektedir. Bu nedenle de hastamızın durumuna bağlı olarak farklı modellerdeki hasta yatakları tercih edilir. Bu hasta yataklarında mevcut olan fonksiyonlar hem hastanın hem de hasta bakıcının işlerini kolaylaştıracak niteliktedir. 

Felçli hastalarımızda da, yataktaki yatış süresine bağlı olarak yatak yarası oluşumu görülebilir. Bu nedenle de 3 motorlu veya 4 motorlu hasta karyolası siparişi verirken, havalı hasta yatağı kullanmak istediğinizi de belirtmelisiniz. Çünkü havalı hasta yatakları, yatış süresi 10 saatten fazla olan hastaların bası bölgesinde oluşan ağrıları ve yaraların oluşumunu engeller. Bunun dışında havalı hasta yatakları;

Kan dolaşımının da düzene girmesini sağladığından, hastanın vücudundaki halsizliğinde ortadan kalkmasını sağlar. Seçmiş olduğunuz hasta yatağının vent özelliği mevcut ise, vücudun terlemesi de engellenir.        

Kağıthane ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

İstanbul Kağıthane ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler; Yeşilce Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Emniyetevleri Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Merkez Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Yahyakemal Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi ve Çağlayan Mahallesi’dir. 

Bu mahallelerimiz de dahil olmak üzere, tüm ilçelerimizdeki hasta yatağı ihtiyacı olan müşterilerimize en kısa sürede siparişlerini ulaştırmaktayız. hasta yatakları kağıthane

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: