Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Kadıköy

Hasta Yatakları Kadıköy 
hasta yataklarıHasta yatakları üretimi yapan Platin Yatak, hasta yatağı ihtiyacı olan hastalara daha faydalı olabilmek ve mevcut ürünlerini daha da geliştirmek için, müşteri görüşleri doğrultusunda ARGE çalışmaları yapar.

Kadıköy ilçesindeki hasta yatağı taleplerinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Hastanızın fiziksel durumunu da detaylı aktardığınız takdirde, size en uygun ürünün özellikleri hakkında bilgi verilir. Almış olduğunuz bilgi doğrultusunda da hasta yatağı seçimini yapabilirsiniz. 

Kadıköy 3 Motorlu Hasta Yatakları

İstanbul Kadıköy ilçesindeki hasta yatağı ihtiyacı olan müşterimiz 3 motorlu hasta yatakları konusunda bize danışmaktadır. 3 motorlu hasta yatakları hem hastalarımız hem de hasta bakıcılarının işlerini kolaylaştıracak birçok özelliğe sahiptir. Bunlar; 3 motorlu hasta yataklarında, baş ve ayak ucunu aşağı yukarı hareket ettiren piston motor bulunur.Diğer bir motor da hasta yatağının alçaltılıp yükseltilmesini sağlar. Bu motorlar kumanda ile kontrol edilebilmektedir ve 2 yıl garantisi vardır. 3 motorlu hasta yataklarının yan taraflarında alüminyum korkuluk bulunmaktadır. Bu korkuluklar hem hastanın hareket etmeye çalışırken destek almasını hem de düşmesini engeller. Korkuluklar, bağımsız olarak aşağı indirilebilir.

Hasta karyolasının baş kısmı 90 derece kadar kaldırılabilmektedir. Bu özellik sayesinde hastaya rahatlıkla yemek yedirilebilir. 
Bu hasta karyolalarında 4 adet kilitlenebilir plastik tekerlek bulunmaktadır. Bu tekerlekler 360 derece dönebildiği gibi, zemini de çizmezler. İstendildiğinde bu tekerlekler karyoladan sökülebilir. 

Kadıköy ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler
Platin Yatak olarak 2009'dan beri 
hasta yatağı satışı yapmaktayız. İstanbul Kadıköy ilçesindeki birçok müşterimizin de hasta yatağı siparişlerini zamanında teslim ettik ve olumlu yorumlar aldık. Bu zamana kadar ürün bazında; Kozyatağı Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi ve 19 Mayıs Mahallesi’ne birçok hasta yatağı satışı yapıldı. Platin Yatak tarafından üretilmekte olan hasta yatakları 2 yıl garantili olup, piyasadaki rakiplerinden daha avantajlı fiyata satılmaktadır. hasta yatakları kadıköy

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: