Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Güngören

Hasta Yatakları Güngören

hasta yataklarıHasta yatağı alırken, Platin Yatak gibi hasta yatağı üreticisi olan firmalar tercih edilmelidir. Hasta Yatakları Güngören olarak, müşterilerimize her zaman hastalarının ihtiyacı olan ürünü tavsiye etmekteyiz. 

Platin Yatak olarak, imalattan halka sloganı ile üretimini yaptığımız hasta yataklarını, rakiplerimizin piyasadaki fiyatlarının oldukça altında sunmaktayız. Firma olarak, ürün teslimatı sonrasında hasta yataklarının kurulumunu da yapmaktayız.

Güngören Ev Tipi Hasta Karyolasının Faydaları

Ev tipi hasta karyolası siparişi vermeden önce, hastanızın yatış süresine bağlı olarak hangi yatağı kullanacağınız konusunda da karar vermeniz gerekebilir. Eğer hasta günde 10 saatten fazla bir zamanı yatarak geçirecek ise o zaman havalı yatak alınmalıdır. Havalı yatak, hastanın sürekli yatmasından dolayı ağırlığın bir noktaya binmesi sonucu oluşan yatak yarasını engellemektedir. Havalı yataklarda bulunan hücreler belirlenen zamanlama dahilinde şişip inerek, ağırlık merkezinin yer değiştirmesini ve dolayısıyla da kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu da yatak yarasının oluşmasını engeller. 
İstanbul Güngören ilçesinde, ev tipi hasta yatağı satın almak isteyen hastalarımızın ve hasta yakınlarının vermiş oldukları siparişler, müşteri temsilcilerimiz tarafından servis listesine dahil edilir. Hasta Yatakları Güngören servis elemanları da bu liste üzerinden ürün teslimatını verilen adrese yapar. Teslimat sonrasında kurulum işlemleri de aynı servis elemanları tarafından yapılır. Tüm kontroller yapıldıktan sonra da hasta yatağının kullanımı ile ilgili genel bir eğitim verilir.

Güngören ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Platin Yatak, ürün kalitesinden ödün vermeyen bir firma olup, birçok ürün için de 2 yıllık garanti sunmaktadır. Mevcut ürünlerini geliştirmek için, müşteri görüş ve önerilerine önem vermekte ve tüm arge çalışmalarını da bu doğrultuda yapmaktadır. 

Şu ana kadar Güngören ilçesindeki Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Güven Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Tozkoparan Mahallesi, Merkez Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi ve Gençosman Mahallesi’nde hasta yatağı satışı yapmış ve siparişleri de aynı gün içinde teslim etmiştir. 

Platin Yatak, sadece hasta yatağı üretir ve geliştirmiş olduğu tüm ürünleri birçok testten geçirdikten sonra satışa sunar. hasta yatakları güngören

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: