Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Gaziosmanpaşa

Hasta Yatakları Gaziosmanpaşa

hasta yataklarıPlatin Yatak,  hasta yatakları imalatı ve satışı yapan bir firmadır. Hasta Yatakları Gaziosmanpaşa olarak, hasta yatağı ve hasta karyolası ihtiyacı olan müşterilerimize en kısa süre içinde sipariş etmiş oldukları hasta yataklarını teslim ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Hasta Yatakları Özellikleri

Bazı hastalarımızın tedavisine ev ortamında devam edilmektedir. Bu tipteki hastalar için tercih edebileceğiniz hasta yatakları, ev tipi hasta yataklarıdır. Gaziosmanpaşa’da ev tipi hasta yatağı almak isterseniz, hastanızın durumuna bağlı olarak en uygun hasta yatağı modelini seçebilirsiniz. Daha ekonomik olması açısından en çok 2 motorlu hasta karyolası tercih edilmektedir. Hareket kabiliyeti olan hastalar için önerilen bu hasta karyolasının, baş ve ayak kısmında birer tane motor bulunur ve bu kısımlar motorlar yardımıyla aşağı ve yukarı hareket ettirilir. Maddi durumunu uygun olan hasta yakınları ise diğer üst modelleri tercih etmektedir. Bu modeller hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, ürün sayfamızı inceleyebilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak hasta yatakları modelleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Platin Yatak olarak, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesindeki tüm mahalleleri kapsayan servis ağınıza sahibiz. Hürriyet Mahallesi, Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pazariçi Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karayolları Mahallesi, Yıldıztabya Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Sarıgöl Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Mevlana Mahallesi ndeki hasta yatağı ihtiyacı olan müşterilerimiz, Platin Yatak müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişlerini ilettikleri takdirde aynı gün içinde siparişleri adreslerine gönderilir. Adresinize gelen hasta yataklarının kurulumu da ürün teslimatını gerçekleştiren servis elemanı tarafından yapılır. Kurulum tamamlandıktan sonra da, hasta yatağının kullanımı ile ilgili genel bir eğitim verilir. Bu eğitim sırasında istediğiniz soruları gelen arkadaşlara sorabilirsiniz. Platin Yatak tarafından üretilen hasta yatakları 2 yıl süre ile firma garantisindedir. Hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyen firmamız, satışını gerçekleştirmiş olduğu ürünlerden dolayı bu zamana kadar şikayet almamıştır. hasta yatakları gaziosmanpaşa

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: