Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Fiyatları

HASTA YATAKLARI FİYATLARI
Platin Yatak firması, hasta yatakları, havalı yatak ve yemek masası satışı yapmaktadır. İmalattan halka satış politikasını benimsemesi sloganı ile hareket eden firmada satışı yapılan ürünlerin tamamı, Hasta Yatağı Teknik Şartnamesine uygun olarak üretilen ürünlerdir. 
 

ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI FİYATLARI
Platin Yatak tarafından üretilen Elektrikli Hasta Yatakları modelinde dual motor kullanılmakta olup, lazer kesim hasta yatağı ile satılmaktadır. En ekonomik model olan elektrikli hasta yataklarında fabrikasyon korkuluk kullanılmaktadır.  Elektrikli Hasta Yatakları Fiyatları, ürünün mevcut fonksiyonlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 
Platin Yatak sitesinden; Elektrikli Hasta Yatağı, Yataksız Elektrikli Hasta Karyolası, Lazer Kesim Yataklı Elektrikli Hasta Karyolası, Visko Yataklı Elektrikli Hasta Karyolası modellerine ait güncel kampanya ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. 

 

FUL ABS DUAL HASTA YATAKLARI FİYATLARI
Ful abs dual hasta yataklarının yan korkulukları bağımsız olarak hareket eder. Bu özelliğinden dolayı da hastalar açık olan korkuluktan destek alarak hareket edebilmektedir. İki motorlu hasta yatağı olup 4500 newton kaldırma kapasitesine sahiptir. Her ne kadar 450 kg kaldırma kapasitesine sahip olsa da, kuvvetin düşmemesi için 90-100 kg daki hastaların kullanması tavsiye edilir. Bu tarz hasta yatağı modelleri özellikle bakımı üstlenen kişi tarafından özellikle tercih edilmektedir. 
Platin Yatak sitesinden; Full Abs Hasta Karyolası ( Dual Motor), Yataksız Ful Abs Dual Hasta Karyolası, Lazer Kesim Yataklı Ful Abs Hasta Karyolası ve Visko Yataklı Ful Abs Hasta Yatağı modellerine ait güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

FUL ASANSÖRLÜ HASTA YATAKLARI FİYATLARI
Ful Asansörlü Hasta Yatakları; 3 motorlu hasta yatağı olup, motorların her biri 6000 newton kaldırma kapasitesine sahiptir. Kumanda panelinde, 4 er sıradan 2 şerli tuşlar bulunur. Yatağın baş ve ayak kısımları aşağı yukarı hareket ettirebildiği gibi ayrıca yatakta aşağı ve yukarı yükseltilebilir. Bu özellik özellikle hastanın bakımını yapan kişi için büyük kolaylık sağlar. 
Full Asansörlü Hasta Karyolası ve Ful Asansörlü Hasta Yatağı Yataksız fiyat bilgisine Platin Yatak sitesindeki ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.  hasta yatakları fiyatları

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: