Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Fiyatı

HASTA YATAKLARI FİYATI
Hasta yatakları, havalı yatak ve hasta yemek masası satışı yapan Platin Yatak, ürünlerinin tamamını müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmektedir. Tek işi hasta yatağı üretimi ve satışı olan firmanın tüm ürünleri, hasta yatağı teknik şartnamesine uygun olarak üretilmiştir. 
 

ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI FİYATI
Elektrikli hasta yataklarında dual motor kullanılmaktadır. Bu motorlar hem baş hem de ayak ucunda bulunmakta olup, bu kısımların aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlar. Baş kısmı 90 derecelik bir duruma getirilebilir. 4500 newton luk kaldırma kapasitesine sahip olup, antibakteriyel özellikteki fırın boya ile boyanmıştır. Hasta karyolasındaki tekerlerde 4 frenli sistem kullanılmıştır. 
Elektrikli Hasta Yatakları modelleri arasında yer alan Elektrikli Hasta Yatağı, Yataksız Elektrikli Hasta Karyolası, Lazer Kesim Yataklı Elektrikli Hasta Karyolası ve Visko Yataklı Elektrikli Hasta Karyolası fiyatlarını Platin Yatak sitesinden öğrenebilirsiniz. 

 

FUL ABS DUAL HASTA YATAKLARI FİYATI
Ful abs dual hasta yataklarında, dual motor bulunmaktadır. Yan korkulukları birbirinden bağımsız olarak hareket edebilmektedir. Platin Yatak, lazer kesim hasta yatağı için 2 yıl çökme yapmama garantisi vermektedir. 
Full Abs Hasta Karyolası ( Dual Motor), Yataksız Ful Abs Dual Hasta Karyolası, Lazer Kesim Yataklı Ful Abs Hasta Karyolası ve Visko Yataklı Ful Abs Hasta Yatağı fiyatlarını müşteri temsilcilerini arayarak öğrenebileceğiniz gibi, Anadolu yakasındaki showroom da ziyaret edilebilir. 

 

FUL ASANSÖRLÜ HASTA YATAKLARI FİYATI
Ful Asansörlü Hasta Yatakları; ayrı ayrı 6000 newton kaldırma gücüne sahip 3 motora sahiptir. Yan korkulukları mikrop barındırmayan plastikten yapılmış olup, bağımsız olarak hareket etme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde hasta bakıcının da işi daha da kolaylaşır. Hastanın bakımı sırasında hem yan korkulukların hem de tüm yatağın hareket edebilmesi özellikle bakıcının rahat etmesini sağlar.  
Full Asansörlü Hasta Karyolası ve Ful Asansörlü Hasta Yatağı Yataksız modellerinin fiyatını internet sitemiz üzerinden öğrenebilir ya da iletişim kanallarından bize ulaşıp gerekli bilgileri talep edebilirsiniz. Ayrıca 4 motorlu ve Ahşap modellerimizi de internet sitemizden inceleyebilirsiniz. 
hasta yatakları fiyatı

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: