Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Fatih

Hasta Yatakları Fatih

hasta yataklarıPlatin Yatak, hasta yatakları satışını İstanbul Fatih ilçesinde de yapmaktadır. Bu ilçemizdeki tüm hasta yatağı ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetleri arayabilir ve tüm hasta yatağı modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Fatih Havalı Hasta Yataklarının Özellikleri ve Faydaları

İstanbul Fatih ilçesindeki hasta yatağı ihtiyacı olan hasta yakınlarımıza, hastalarının fiziksel durumlarını da göz önüne alarak en doğru hasta yataklarını seçmelerinde yardımcı oluyoruz.  
Hasta karyolası seçerken hastanın yatış süresi de dikkate alınmalıdır. Eğer hasta günde 10 saatten fazla yatakta kalıyor ise, o zaman o hastamız için havalı yataklardan almak gerekir. Havalı yatakların özelliklerini ve faydalarını belirtmek gerekirse;
•    Havalı yataklarda genellikle 19 hücre bulunur. Bu hücreler zamanlanan süre içinde şişip iner, bu sayede hastanın ağırlık merkezi de değişir. Bu değişim ile de kan dolaşımı normal seyrinde devam eder ve yara oluşumu da engellenir. 
•    Havalı yataklardaki hücre yüksekliği arttıkça kan dolaşımı da daha hızlı olmaktadır. Kan dolaşımı hızlandıkça hastanın halsizlik hissetmesi de engellenir. Bu nedenle de Platin Yatak, 12 cm yüksekliğindeki havalı yatakları önermektedir. 
•    Havalı yataklardaki ventilasyon sistemi de vücudun terlemesini ve kızarmasını engeller. 

Fatih ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Platin Yatak tarafından üretilen hasta yatakları, İstanbul Fatih ilçesindeki tüm mahallere satışı yapılmıştır. Bu mahaller; Cankurtaran Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Yedikule Mahallesi, Yavuz Sinan Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Aksaray Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Balat Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Muhsine Hatun Mahallesi, Sururi Mahallesi, Hoca Gıyasettin Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Sümbül Efendi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Cibali Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Taya Hatun Mahallesi, Mercan Mahallesi, Hoca Paşa Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Dervişali Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Hacı Kadın Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Şehsuvar Bey Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Mesih Paşa Mahallesi, Küçük Ayasofya Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Atikali Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Emin Sinan Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, Sultan Ahmet Mahallesi, Zeyrek Mahallesi, Binbirdirek Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi ve Silivrikapı Mahallesi’dir. hasta yatakları fatih

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: