Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Eyüp

Hasta Yatakları Eyüp

hasta yataklarıEyüp ilçemizde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız havalı hasta yataklarını tercih etmiştir. Havalı hasta yatakları, uzun süreli yatışlarda hastanın ağırlık merkezini değiştirerek, kan dolaşımının hızlanmasını ve böylece hem halsizliğin oluşmasını hem de yatak yarası oluşumunu engellemektedir. 
Platin Yatak tarafından satışı yapılan hasta yataklarının, teslimatı ve kurulumu Hasta Yatakları Eyüp servis elemanları tarafından yapılmaktadır. Kurulum sonrası eğitimler de yine aynı kişiler tarafından verilir. Platin Yatak, bu hizmetler için ek ücret talep etmez.

Eyüp Havalı Yatak Modelleri

İstanbul Eyüp ilçemizdeki hastalarımızın fiziksel durumları da göz önüne alınarak en çok tercih edilen ve uzun süreli yatmak zorunda olan hastalarımız için de önerdiğimiz hasta yataklarının arasında havalı hasta yatakları da gelir. 
Havalı hasta yataklarındaki hücrelerin belirlenen zaman dilimlerinde hareket etmesi sağlanmaktadır. Bu hareket, hastanın ağırlık merkezinin değişmesine ve bu nedenle de kan dolaşımının hızlanmasına neden olur. Kan dolaşımı hızlandığı zaman da hastaya ait ne deri üstü ne de deri altında yara oluşumu olmaz. 
Havalı hasta yataklarında iki model bulunmaktadır. Bunlar; 
Havalı Yatak Baklava Tipi: Bu yatak tipi, yatak yaralarının oluşumunu engellemediğinden Platin Yatak, tarafından tavsiye edilmemekte ve satışı da yapılmamaktadır. 
Havalı Yatak Boru Tipi: Boru tipi
hasta yatakları, hastanın bası bölgesindeki yaraları ve ağrıları önlemek amacıyla üretilmiştir. Her türlü hasta karyolasına rahatlıkla yerleştirilebilir. Ventilasyon özelliği sayesinde, hastanın terlemesini ve vücudunda kızarıkların oluşmasını engeller. Ayrıca %12 oranında üfleme özelliği sayesinde hastanın akciğerlerini üşütmesi de engellenir.

Eyüp ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

İstanbul Eyüp ilçesindeki tüm mahallelerimizde hasta yatağı satışı yapmakta ve satış sonrası kurulum ve eğitimleri de aynı gün içinde vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz mahalleler; Çiftalan Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, İslambey Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Topçular Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Odayeri Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Ağaçlı Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Defterdar Mahallesi ve Güzeltepe Mahallesi dir. hasta yatakları eyüp

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: