Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Esenyurt

Hasta Yatakları Esenyurt

hasta yataklarıPlatin Yatak, hasta yatağı üreten bir firmadır. Tüm arge çalışmalarını da müşteri isteklerine göre gerçekleştirir. Toptan ve perakende satış yapan firmanın merkezi İstanbul Ümraniye’dedir. Hasta Yatakları Esenyurt, gelen talepler doğrultunda aynı gün içinde teslimatı ve kurulumu yapar. 
Hastalarımızın fiziksel durumları da göz önüne alındığında tercih edeceğiniz
hasta yatakları modelleri arasında istediğinizi seçebilirsiniz. Özellikle hareket edemeyen hastalarımız için Asansörlü hasta karyolasının özelliklerini inceleyebilirsiniz. 

Esenyurt Asansörlü Hasta Yatakları

İstanbul Esenyurt’taki hastalarımızın genel durumlarına bağlı olarak, mevcut hasta yatakları modelleri arasından en uygun olanı seçebilirsiniz. Seçim konusunda zorlanıyor iseniz, 0216 470 50 40 - 0212 634 40 10 nolu telefonlardan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 
Eğer hastanızın hareket etmesi mümkün değilse ve hasta ile ilgilenen kişinin daha rahat hareket etmesini istiyorsanız, Asansörlü Hasta Yataklarını tercih edebilirsiniz. Bu hasta yataklarında, 6000 newton gücünde 3 motor bulunmaktadır. Asansörlü hasta yatakları modellerimiz, Türkiye’nin en çok alçalabilen ve yükselebilen asansörlü hasta yatağı olma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde hasta bakıcı da hastanın bakımını rahatlıkla yapabilmektedir. Ayrıca bu yataklarda piston motor kullanılmaktadır. 
Asansörlü hasta yataklarının diğer özellikleri ve fiyatları konusunda ürün sayfasını inceleyebileceğiniz gibi bizleri de arayabilirsiniz.

Esenyurt ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

İstanbul ili Esenyurt ilçesinde hasta yatağı satışı yapılan mahaller; Pınar Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Akçaburgaz Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Merkez Mahallesi, İncirtepe Mahallesi ve Örnek Mahallesi olup, halen hasta yatağı ihtiyacı olan hasta yakınlarımız da müşteri hizmetleri ile iletişime gereçerek sipariş verebilirler. 
Platin Yatak tarafından satılan hasta yataklarının teslimatı ve kurulumu da firma tarafından aynı gün içinde yapılmaktadır. Tüm ürünler firma garantisi altında olup, herhangi bir sorun halinde en kısa zamanda müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi gerekir. hasta yatakları esenyurt

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: