Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Esenler

Hasta Yatakları Esenler   

hasta yataklarıHasta karyolası almayı düşündüğünüz zaman, Platin Yatak ürün modellerini görmeden karar vermeyin. Çünkü Platin Yatak sadece hasta yatakları üretir ve tüm arge çalışmalarını da, müşterilerinin görüş ve önerileri doğrultunda yapar. 
Hasta Yatakları Esenler deyince de aklınıza yine Platin Yatak gelir. Platin Yatak müşteri temsilcileri her zaman en iyiyi ve en doğruyu seçmenizde yardımcı olur. Müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmeler sırasında, hastanızın durumunu açık ve net olarak belirtmeniz durumunda, hastanız ve refakatçınız için en faydalı ürün hangisi ise, o ürün modelini size tavsiye edilecektir. Burada bizlerin amacı, müşterinin ihtiyacı olan ürüne ulaşmasını sağlamaktır. 

Esenler Elektrikli Hasta Yatakları

Hasta yatakları konusunda uzman olan Platin Yatak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder. Müşteri istekleri her şeyden önce gelir. Eğer hasta yatakları konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, müşteri temsilcilerimi size gerekli bilgi aktarımını yapacaktır. 
Esenler elektrikli hasta yatakları, özellikle ekonomik olmaları açısından daha çok tercih edilmektedir. Elektrikli hasta yataklarında genellikle dual motor kullanılmakla birlikte kilolu hastaların tercih edebileceği piston motorlu elektrikli hasta yatağı modellerimiz de bulunmaktadır. 
Elektrikli
hasta yataklarımız kumanda ile hareket ettirilmekte olup, tamamıyla hasta yatağı teknik şartnamesine uygun olarak üretilmiştir. Teknik şartnameye sitemizdeki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Esenler ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Esenler ilçesinde hasta yatağı satışı yaptığımız mahaller şunlardır:  Kemer Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Çifte Havuzlar Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Menderes Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Davut Paşa Mahallesi, Tuna Mahallesi, Birlik Mahallesi, Nine Hatun Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi ve Fatih Mahallesi. 
Buradaki hasta yakınlarımıza
hasta yatakları aynı gün içinde teslim edilmiş ve kurulumları da yapılmıştır. Platin Yatak ürünleri en az 2 yıl firma garantisi kapsamındadır. Kullanım konusunda her ne kadar servis elemanları gerekli eğitimi vermiş olsalar dahi, kullanıma başlanması ile birlikte karşılaşılan sorunlarda da müşteri temsilcilerimizde size yardımcı olmaya hazırdır. hasta yatakları esenler

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: