Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Çekmeköy

Hasta Yatakları Çekmeköy 

hasta yataklarıÇekmeköy ilçesinde, hasta yatakları konusunda uzman bir firmadan ürün satın almak isterseniz, Platin Yatak'ı tercih edebilirsiniz. Firmamız sadece hasta yatağı imalatı ve satışı yapmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen firmamız bu zamana kadar hiçbir ürünü ile ilgili şikayet almamıştır. 
Mevcut ürün modellerimiz hakkında bilgi almak için, mağazamıza gelebilir ya da 0216 470 50 40 - 0212 634 40 10 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Çekmeköy Ahşap Görünümlü Hasta Yatakları

Platin Yatak, Ahşap görünümlü hasta yatakları yanında birçok hasta karyolası modelinin de satışını yapmaktadır. İstanbul Çekmeköy ilçesinde birçok hastamız için Ahşap Görünümlü Hasta Yatağı siparişi aldık ve kurulumlarını da aynı gün teslim ettikten sonra gerçekleştirdik. 

Platin Yatak olarak, teslim ettiğimiz ürünler ve sonrasında verilen eğitimler için herhangi bir ek ücret talep etmedik. Ürünlerimiz için belirttiğimiz ücretlere; nakliye, servis, kurulum ve eğitim masraflarının hepsi dahildir. 
Ahşap görünümlü hasta yatakları, %100 Alman teknolojisi ile üretilmiş bir ürün olup, hastanın oturabilmesini, yemek yiyebilmesini ve televizyon seyredebilmesini sağlayabilen bir üründür. Bu ürün, ev ortamındaki görünüme uyum sağlayan bir
hasta yatağı modeli olduğu içinde çokça tercih edilmektedir. 

Çekmeköy ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

İstanbul Çekmeköy ilçesindeki hastalarımız, özellikle psikolojik olarak kendilerini daha da iyi hissetmelerine yardımcı olan Ahşap görünümlü hasta yataklarını tercih etmişlerdir. Bu model dışında diğer hasta yatakları modellerinin de satıldığı, Hüseyinli Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Merkez Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Alemdağ Mahallesi, Taşdelen Mahallesi, Koçullu Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Güngören Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Çatalmeşe Mahallesi ve Ekşioğlu Mahallesi’nde teslimat sonrası kurulum işlemleri aynı gün içinde hızlıca yapılmıştır. 
Tüm müşterilerimiz günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşıp, ürün modellerimiz ve özellikleri konusunda bilgi isteyebilirler. Müşterilerimizin tüm sorularına bilgi verebilecek yeterlilikte olan müşteri temsilcilerimiz ile her zaman görüşebilirsiniz. hasta yatakları çekmeköy

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: