Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Büyükçekmece

Hasta Yatakları Büyükçekmece                    

hasta yataklarıHasta Yatakları Büyükçekmece olarak, Platin Yatak tarafından üretilmekte olan hasta yataklarının satışını yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak, hasta yatakları seçimi yapılırken, hastanın fiziksel durumunu da göz önüne alarak seçim yapılmasına yardımcı olmaktayız.  

Hasta Yatakları Büyükçekmece Hangi Ürün Modellerinin Satışını Yapar?

Platin yatak modelleri, görünüşleri ve işlevleri açısından farklılık göstermektedir. Hastalarımızın yatış süresinin kısa olacağı düşünülerek manuel hasta yatakları tercih edilmektedir. Ancak Platin Yatak olarak bizler, manuel hasta yatakları satışı ve kiralaması yapmıyor ve de tavsiye etmiyoruz. 2 motorlu hasta yatakları, hem hastanın hem de hasta bakıcının genel kullanımı için daha uygundur. Eğer bu konuda tavsiye almak isterseniz, 0216 470 50 40 ve 0212 634 40 10 nolu telefonlardan bizlere ulaşarak, müşteri temsilcilerinin mevcut hasta yatakları modelleri konusunda sizleri bilgilendirmelerini isteyebilirsiniz. 
Hasta Yatakları Büyükçekmece’de, müşteri hizmetlerine iletilen siparişler, belirtilen gün ve saatte müşterilerimizin adreslerine teslim edilmekte ve kurulumları da yapıldıktan sonra, kullanım ile ilgili tüm bilgiler hasta yakınlarına anlatılmaktadır.  

Büyükçekmece ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

İstanbul Büyükçekmece ilçesinde birçok hastamıza hasta yatak setleri teslim edilmiştir. Hasta yatakları; hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serum askısından oluşmaktadır. Hasta yatakları set olarak teslim edilmekte olup, teslimat sonrasında bu ürünler için sizden ayrıca ücret talep edilmez.

Hürriyet Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Mimaroba Mahallesi, Pınartepe Mahallesi, Alkent 2000 Mahallesi, Ulus Mahallesi, Murat Çeşme Mahallesi, Karaagaç Mahallesi, Cumhurıyet Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Türkoba Mahallesi, Kamiloba Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Dızdarıye Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ekinoba Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Sinanoba Mahallesi ve Çakmaklı Mahallesi’nde birçok hastamızın hasta yatakları ihtiyaçları Platin Yatak tarafından karşılanmaktadır. 
Platin Yatak garantisi altında olan ürünlerimiz, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmekte ve belirli testlerden geçtikten sonra müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Firma olarak ürünlerimize güveniyor ve bu zamana kadar bizlere iletilen arızaların, kullanım hatalarından kaynaklandığını hatırlatmak istiyoruz. hasta yatakları büyükçekmece

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: