Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Beyoğlu

Hasta Yatakları Beyoğlu

hasta yataklarıPlatin Yatak olarak, İstanbul’da birçok ilçede olduğu gibi Beyoğlu ilçesinde de hastalarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek en uygun ürünlerin satışını yapmaya devam ediyoruz. Hasta Yatakları Beyoğlu bölgesinde de en hızlı şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız, tüm talepleri aynı gün içinde adrese teslim etmektedir. 

Hasta Yatakları Beyoğlu Servis Ağı

Platin Yatak tarafından üretilen hasta yatakları, sektörün en kaliteleri ürünleri arasında yer alır. Birçok bölgede olduğu gibi, İstanbul Beyoğlu ilçesindeki tüm ilçelere teslimat yapmakta olan Platin Yatak, müşterileri tarafından iletilen hasta yatakları siparişlerini, Hasta Yatakları Beyoğlu servis elemanları ile kişilerin adreslerine teslim edip, kurulumunu yapmaktadır. Adrese ulaşıldığı anda kurulum işlemleri tamamlanır ve kişilere kullanım ile ilgili tüm bilgiler aktarılır. 
Platin Yatak sadece hasta yatağı üretimi yapar ve müşteri istekleri doğrultusunda arge çalışmalarına devam ederek, mevcut ürünlerini geliştirme yoluna gider. Tüm ürünler, gerekli testlerden geçtikten sonra satışa sunulur. Mevcut ürünler ve kullanılan parçalar garanti kapsamındadır.

Beyoğlu ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Yenişehir Mahallesi, Piyalepaşa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Asmalı Mescit Mahallesi, Sururi Mehmet Efendi Mahallesi, Bedrettin Mahallesi, Bereketzade Mahallesi, Çukur Mahallesi, Sütlüce Mahallesi, Arap Cami Mahallesi, Örnektepe Mahallesi, Keçeci Piri Mahallesi, Müeyyedzade Mahallesi, Fetihtepe Mahallesi, Çatma Mescit Mahallesi, Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Hüseyinağa Mahallesi, Kılıçali Paşa Mahallesi, Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, Hacıahmet Mahallesi, Kamer Hatun Mahallesi, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Bostan Mahallesi, Küçük Piyale Mahallesi, Kuloğlu Mahallesi, Emekyemez Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Bülbül Mahallesi, Firuzağa Mahallesi, Yahya Kahya Mahallesi, Kadı Mehmet Mahallesi, Kalyoncu Kulluğu Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Hacımimi Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Kulaksız Mahallesi, Şehit Muhtar Mahallesi, Ömer Avni Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Tomtom Mahallesi, Piri Paşa Mahallesi, Şahkulu Mahallesi, Halıcıoğlu Mahallesi ve Cihangir Mahallesi’nde hasta yatakları satışı yapılmakta ve aynı gün için de adrese teslim edilmektedir. 
Platik Yatak kaliteli hasta yatakları üretir. Bu zamana kadar almış olduğu siparişlerin hiçbirisinden şikayet almamış olması, ürün ve hizmet kalitesine verdiği önemin bir kanıtıdır. hasta yatakları beyoğlu

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: