Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Beylikdüzü

Hasta Yatakları Beylikdüzü                      

hasta yatakları beylikdüzüPlatin Yatak tarafından üretilmiş olan hasta yatakları, hastamızın fiziksel durumu göz önüne alınarak üretilmiş ve gerekli testlerden geçirildikten sonra müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Mevcut ürünlerin hepsi dayanıklılık testlerinden geçirilmiş olup sipariş doğrultusunda, Hasta Yatakları Beylikdüzü servis elemanları tarafından da teslim edilmiştir.

Hastalarımızın uzun süreli yatışlarında, yatak yarası oluşumu söz konusu olduğundan, firma olarak manuel hasta yatağı üretimi ve satışı yapmamaya karar verdik. Bu tür hastalarımız için havalı yatak modellerimizi önermekteyiz.

 

Beylikdüzü havalı hasta yatakları modelleri

İstanbul Beylikdüzü’nde, tedavileri süresince hasta yatağı kullanma ihtiyacı olan müşterilerimiz için havalı yataklarımızı önerebiliriz. Havalı yataklar, uzun süreli yatışlarda hastaların hareket etmeyen ve hava almayan bölgelerindeki yatak yaralarının oluşumunu engellemektedir.

Havalı yataklar sayesinde, birçok müşterimizin tedavi süreci daha da kısalmış ve tedavileri süresince kendilerini daha da rahat hissetmişlerdir. Havalı yataklarda en az 12 cm yüksekliğinde olan, boru tipi havalı yataklar tercih edilmelidir. Bu tip yataklardaki ventilasyon üfleme özelliği sayesinde hastalarımızda terleme olmayacak ve bu sayede de yatak yarası oluşumu engellenmiş olacaktır.

 

Beylikdüzü ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Gürpınar Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Marmara Mahallesi, Barış Mahallesi ve Sahil Mahallesi’nde satılmaya devam eden havalı hasta yatakları modelleri, birçok müşterimiz tarafından sipariş edilmiştir.

Beylikdüzü ilçesindeki tüm mahallelerimize hizmet veren Platin Yatak, müşteri memnuniyetine önem veren üretici bir firmadır. Mevcut ürünlerinde kaliteye önem vermekte olup, ürünlerinde firma garantisi sunmaktadır. Bu zamana kadar satışı gerçekleşen hasta yatakları modellerinde, kullanım kaynaklı arıza dışında hiçbir şikayet alınmamıştır. Bu da firmanın işine verdiği önemin bir kanıtıdır.

Paltin Yatak olarak; İstanbul Beylikdüzü ilçesi de dahil olmak üzere, tüm ilçelerimize hizmet vermekte ve müşteri hizmetlerine iletilen siparişleri aynı gün içinde teslim edebilecek dağıtım ağına da sahibiz. Ürün teslimatları sonrasında kurulum ve eğitimleri de aynı gün içinde gerçekleştirmekteyiz. hasta yatakları beylikdüzü

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: