Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Beykoz

Hasta Yatakları Beykoz                  

hasta yataklarıHastalarımızın fiziksel durumlarına bağlı olarak üretilen hasta yatakları, hem görünüm hem de özellikler açısından birçok çeşide sahiptir. Hasta yatakları konusunda uzman olan Platin Yatak, ürünlerinde kaliteleri parçalar kullanmaktadır. Hasta Yatakları Beykoz olarak, İstanbul Beykoz ilçesindeki tüm siparişleri verilen randevu dahilinde teslim ediyor ve kurulumunu da tamamladıktan sonra, kullanım ile ilgili tüm detayları kullanıcıya aktarıyoruz. 

Hasta Yatakları Beykoz 3 Motorlu Hasta Yatakları

Hasta yatakları Beykoz olarak, Beykoz ilçesinde hasta yatağı ihtiyacı olan felçli ve yatalak hastalarımıza en hızlı şekilde ürünlerini teslim etmeye çalışıyoruz. Mevcut dağıtım ve servis ağımız sayesinde, müşterilerimizin siparişlerini en kısa zamanda kendilerine teslim ediyor ve hastalarımızın da bir an önce rahata kavuşmaları için gayret ediyoruz. 

3 Motorlu hasta yataklarını özellikle felçli ve yatalak hastalarımız için önermekteyiz. Bu hasta yataklarında bulunan motorlardan bir tanesi baş kısmını, bir diğeri de ayak kısmını kaldırmaktadır. Üçüncü motor ise hasta karyolasının aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlar. Bu özellik sayesinde hastalarımızın bakımları daha rahat yapılır.  3 Motorlu hasta karyolalarında, yatak yarası oluşumunu da engellemek için havalı hasta yatakları tercih edilmelidir. 

Beykoz ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Çamlıbahçe Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Görele Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Polonez Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Acarlar Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Riva Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Göksu Mahallesi ve Göllü Mahallesi’nde hasta karyolası ihtiyacı olan müşterilerimize, ürün teslimatları hiç vakit kaybedilmeden yapılmış ve kurumları da tamamlanmıştır. 
Platin Yatak olarak sorumluluğumuzun farkındayız ve bu doğrultuda en iyiyi en uygun fiyatlarla hastalarımıza ulaştırmaya gayret ediyoruz. hasta yatakları beykoz

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: