Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Beşiktaş

Hasta Yatakları Beşiktaş                        

hasta yataklarıFiziksel olarak hareket kabiliyeti az olan veya hiç olmayan hastalarımız için üretilen hasta yatakları, sahip oldukları özellikleri yanında görüntüsel olarak da farklılık göstermektedir. Örneğin temizlik ve hijyen açısından hastane tipi hasta yatakları tercih edilirken, hastanın psikolojisi ve ev ortamına uyum açısından da ahşap hasta yatakları tercih edilmektedir. Hasta Yatakları Beşiktaş olarak size en uygun ürünü seçmeniz konusunda yardımcı olmaya hazırız. 

Beşiktaş Ahşap Hasta Yatakları

Ahşap Hasta Yatakları, bir hastanın ve refakatçisinin ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere sahip olan kullanışlı bir hasta yatağı modelidir. Bu hasta yatağı kumanda ile kontrol edilmektedir. Bu kumanda yardımıyla hem baş hem de ayak bölümü hareket ettirilebilir. Özellikle hastamızın da psikoloji göz önüne alındığında, ev ortamında en rahat kullanılabilecek üründür. Ahşap görünümlü olmasının yanında baza şeklinde olması, görüntüsel olarak da ev ortamı ile uyumludur. 
Ahşap hasta yataklarının yan tarafında bulunan korkuluklar, hastanın düşmesini engelleyecek şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca bu korkuluklar aşağı doğru indirilebildiği için, hastanın bakımını yapan kişinin hareket alanı da bu şekilde genişletilmiş olur. 
Beşiktaş ilçemizde ahşap
hasta yatakları ihtiyacı olan müşterilerimiz, ürün sayfamıza giderek ürün özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirler.

Beşiktaş ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Platin Yatak tarafından üretilmekte olan hasta yatakları; Balmumcu Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Levent Mahallesi, Etiler Mahallesi, Abbasağa Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Levazım Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Kuruçesme Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Bebek Mahallesi, Akat Mahallesi, Kültür Mahallesi, Türkali Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi ve Ulus Mahallesi’nde ihtiyacı olan hastalarımıza teslim edilmiştir. 
Ahşap hasta yatakları ve diğer hasta yatakları modelleri konusunda detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da İstanbul’daki Showroomu ziyarete gelebilirsiniz. Platin Yatak olarak, ihtiyacınıza en uygun ürünü sizlere önereceğimizden emin olabilirsiniz. Firma olarak ilk prensibimiz, müşterilerimizi memnun etmek ve onların istekleri doğrultusunda hareket etmektir.  hasta yatakları beşiktaş

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: