Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Bayrampaşa

Hasta Yatakları Bayrampaşa 
hasta yataklarıBayrampaşa ilçemizdeki hastalarımızın ihtiyaçlarını, en doğru ve hızlı bir şekilde karşılamak ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilmelerini sağlamak için, servis ağımıza Hasta Yatakları Bayrampaşa da dahil edildi. 

Platik Yatak, sadece hasta yatakları üretmekte olup, ürünü tamamlayan parçalarda da kaliteye önem vermektedir. Hasta yataklarında; tüm testleri sorunsuz olarak geçmiş motorlar, antibakteriyel başlıklar ve alüminyum korkuluklar kullanılmaktadır. 

Bayrampaşa Hasta Yatakları Siparişi
İstanbul Bayrampaşa’da hasta yatağı ihtiyacı olan hasta yakınlarımızın, hastanın yatış süresine bağlı olarak tercih ettiği hasta yataklarını ister satın alır isterse de kiralayabilir. 

Eğer hastanızın tedavi süreci 4 aydan fazla sürecek ise, maliyetleri de düşünerek hasta karyolası satın almanız daha yerinde olacaktır. Fakat hastanız bu süreden daha kısa süre için yatarak tedavi görecek ise o zaman da hasta karyolası kiralamayı düşünebilirsiniz. 

Hastanızın ihtiyacı olan hasta yatağını belirlemiş iseniz müşteri temsilcilerini arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Gün içinde aradığınız zaman dilimine bağlı olarak eğer servis saatleri içinde ise, siparişiniz gün içindeki servis listesine eklenir. Bayrampaşa Hasta Yatakları servis elemanları tarafından da randevu saatinde adresinize getirilir. Hasta yatağının kurulumu da gelen servis elemanları tarafından yapılır. Kurulum sonrasında, hasta yatağının kullanımı ile ilgili bilgileri de aktarırlar. Eğer sormak istediğiniz sorular var ise bu arkadaşlara sorabilirsiniz. 

Bayrampaşa ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler
İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yer alan, Yıldırım Mahallesi, Vatan Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Altıntepsi Mahallesi ve Cevatpaşa Mahallesi’nde de
hasta yatağı satışlarımız devam etmekte olup, müşterilerimizin ilettiği tüm siparişler, sipariş sırasında göre belirlenen gün ve saatte alıcıya sorunsuz olarak teslim edilmektedir. 

Hasta yataklarının kurulumu, ürün teslimatını yapan Hasta Yatakları Bayrampaşa servis elemanları tarafından yapılmaktadır. Arkadaşlar, ürünü sorunsuz olarak çalıştırdıktan sonra, kullanım ile ilgili tüm bilgileri sizlere aktaracaklardır. Bu sırada aklınıza takılan her türlü soruyu onlara iletebilirsiniz. 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak, ürünlerimizin tamamı Platin Yatak garantisi kapsamındadır. hasta yatakları bayrampaşa

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: