Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Bakırköy

Hasta Yatakları Bakırköy                        
Platin Yatak, İstanbul Bakırköy ilçesine bağlı tüm mahallerimize hasta yatakları satışı yapmaktadır. Hasta Yatakları, hastanın tedavi sürecini yatarak geçirmesi nedeniyle kullanılan hasta karyolalarıdır. Özellikle uzun süre hareketsiz kalacak olan hastalarımız için motorlu hasta karyolaları ile havalı hasta yataklarını önermekteyiz.  Hasta Yatakları Bakırköy, servis saatleri içinde iletilen tüm talepleri randevu saatlerine bağlı kalarak teslim eder. 

Bakırköy Hasta Yatakları, talepleri ne kadar sürede teslim etmektedir?
hasta yataklarıBakırköy ilçesinde motorlu hasta karyolası ve havalı hasta yatağı siparişi vermek isteyen müşterilerimizin, müşteri hizmetlerini arayarak taleplerini bizlere iletmesi gerekmektedir. Alınan tüm siparişler servis listesine yazılarak, sıralanır ve belirlenen randevu saatlerine bağlı olarak da servise çıkılır. 
Hasta Yatakları Bakırköy olarak, sipariş teslimatlarını günde 3 kez yapmaktayız. Bu saatler; 09:00-12:00, 12:00-15:00, 15:00-18:00 saatleridir. Bu saatler dışında herhangi bir gün ve saatte ürün teslimatı ve kurulumu yapılmasını talep ediyorsanız, bu talebinizi mutlaka müşteri temsilcilerine bildirmeniz gerekmektedir. 
Standart hasta yatakları set halinde satılmakta olup, 3 parçadan oluşur. Bunlar; hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısıdır. Kurulum için gelen servis elemanları, tüm setin kurulumunu tamamladıktan sonra, kullanıma hazır ve çalışır bir vaziyette size teslim edeceklerdir. Ürün hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu, kurulumu yapan servis elemanlarına sorabilirsiniz. 

Bakırköy ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Platik Yatak tarafından üretilen tüm hasta yatakları firma garantisindedir. Ürün kalitesinden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ve piyasadaki rakiplerine nazaran daha uygun fiyat verme gayretinde olan firmamız Bakırköy ilçesindeki;  Sakızağacı Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Ataköy 1.Kısım Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi, Ataköy 2-5-6.Kısım Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Ataköy 3-4-11.Kısım Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mahallesi ve Cevizlik Mahallesi’nde hasta yatağı satışı yapmaktadır. 

Hasta yatakları modelleri ve kullanımı hakkındaki soru ve sorunlarınızı istediğiniz gün ve saatte müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz. Unutmayın, bizler sizlerin görüşlerine önem vermekte ve ürün geliştirmelerimizi de sizlerin aktarımları doğrultusunda yapıyoruz.  hasta yatakları bakırköy

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: