Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Bahçelievler

Hasta Yatakları Bahçelievler                    
Bahçelievler ilçesinde, tedavi süreçleri devam eden veya hastane çıkışı ev ortamında tedavilerine devam edilecek hastalarımız için hasta yatağı satışı yapmaktayız. Kalitesi müşterilerimiz tarafından onaylanan ve kullanım kaynaklı arızalar dışında hiç sorun yaşanmamış ürünlerimizi, Hasta Yatakları Bahçelievler servis elemanları ile sizlere teslim ediyoruz. 
Hasta yatakları modelleri arasında birçok çeşit yer almaktadır. Eğer bu modeller arasında bir seçim yapamıyor iseniz, bizler sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırız. 

Bahçelievler 4 motorlu hasta yatakları siparişi
hasta yataklarıBahçelievler ilçemizdeki tüm ilçelerimizin 4 motorlu hasta yatağı ve tüm hasta karyolası modelleri ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabiliriz. Mevcut servis ağımız sayesinde, müşteri temsilcilerine iletilen siparişler, servis listesindeki sıraya göre Hasta Yatakları Bahçelievler servis elemanları tarafından adresinize teslim edilir. 
4 motorlu hasta yatakları, hareket kabiliyetini yitirmiş, yatalak ve felçli hastalarımız için tercih edilmektedir. Bu hastalarımızın tüm ihtiyaçları hasta bakıcılar tarafından karşılandığı için, hem hastalarımızın rahatlığı hem de hasta bakıcıların hareket kabiliyetlerinin arttırılması açısından bu ürün üretilmiştir. 
4 motorlu hasta yatakları kumandalı hasta yataklarıdır. Bu kumanda yardımıyla, 
•    Baş ve ayak kısmını aşağı ve yukarı hareket ettirebilir,
•    Yatak alçaltılıp, yükseltilebilir ya da
•    Trendelenburg ve anti trendelenburg özelliği sayesinde sadece baş ve ayak kısmını yükseltebilirsiniz. 
4 motorlu hasta yataklarına ait diğer özellikleri, müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da kurulum için gelen servis elemanlarından öğrenebilirsiniz. 

Bahçelievler ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler
Platin Yatak, İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan mahallerimiz arasındaki; Kocasinan Merkez Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Yenibosna Merkez Mahallesi, Zafer Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Fevziçakmak Mahallesi’ne 4 motorlu hasta yatakları siparişlerini aynı gün içinde teslim etmiştir. 
Platik Yatak müşteri hizmetlerini arayarak veya internet sitemizdeki ürün sayfalarını inceleyerek ihtiyacınız olan hasta karyolası modelleri hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Firmamız size en uygun ürünü tercih etmenizde yardımcı olmaya her zaman hazırdır. hasta yatakları bahçelievler

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: