Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Avcılar

Hasta Yatakları Avcılar     
Platin Yatak; tedavileri yatarak devam etmekte olan hastalarımız için
hasta yatakları üretmektedir. Hastalarımızın fiziksel durumunu da göz önüne alarak, mevcut ürün modellerimiz arasında istediğiniz hasta yatakları modellerini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Hasta Yatakları Avcılar servis elemanları tarafından en kısa sürede ürününüz tarafınıza teslim edilecektir. 

Hasta Yatakları Avcılar Motorlu Hasta Karyolası Modelleri
hasta yataklarıİstanbul Avcılar’da, hastalarımız ve refakatçileri tarafından en çok tercih edilen modeller motorlu
hasta karyolası modelleridir. Motorlu hasta yatakları kullanım kolaylığının yanında, yatak yarasının oluşmasını da engeller. Bu özelliğinden dolayı da hastalarımız tedavi süreçlerini daha rahat geçirebilmekte ve daha hızlı iyileşebilmektedir. 
Hastamızın fiziksel durumuna göre, 2 motorlu hasta yatakları, 3 motorlu hasta yatakları ve 4 motorlu hasta yatakları modellerinden herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlere ait detaylı bilgiyi sitemizden ve müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. 
Ürün modeli konusunda bir seçim yaptıysanız, adres ve telefon bilginiz ile birlikte bize bildirip, Hasta Yatakları Avcılar servis elemanları tarafından ürünün hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilmesini sağlamış olursunuz. Kurulum işlemleri de gelen arkadaşlarımız tarafından yapılmakta ve çalışır bir vaziyette iken ürün kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler de tarafınıza verilmektedir. 
Eğer hasta yatağı konusunda bir seçim yapamadı iseniz, müşteri temsilcilerimize hastanızın fiziksel durumu ile ilgili vereceğiniz bilgi doğrultusunda en uygun ürünler konusunda size seçenekleri sunacaklardır. Sizler de bu modeller arasında size en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. 

Avcılar ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler
Avcılar ilçesindeki tüm mahallere servisi bulunan Platin Yatak, teslim edilen hiçbir ürününden dolayı şikayet almamıştır.  Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ve Firuzköy Mahallesi’ndeki birçok hastamıza ihtiyacı olan hasta yatakları teslim edilmiş ve ürün konusunda da detaylı bilgiler anlatılmıştır. 
Platin Yatak tarafından üretilen hasta yatakları, firma garantisinde olup, kullanılan parçalar için de ayrıca garanti sunmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen Platin Yatak, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. hasta yatakları avcılar

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: