Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Ataşehir

Hasta Yatakları Ataşehir
Hasta yatakları konusunda uzman olan Platin Yatak çeşitleri arasında birçok model yer almaktadır. Hasta yataklarını set olarak satın alabildiğiniz gibi, ürün bazında da alabilirsiniz. Standart hasta yatakları; hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısından oluşan 3’lü bir set olarak satılmaktadır. 
Hasta Yatakları Ataşehir, gün içinde bildirilen tüm talepleri zamanında adrese teslim etmektedir. Platin Yatak müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde, mevcut ürün modelleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, diğer soru ve sorunlarınızla ilgili de cevap alabilirsiniz. 

 

Ataşehir Hasta Yatakları Setleri
hasta yataklarıHasta yataklarında, baş ve ayak kısmı bir motor yardımıyla aşağı-yukarı hareket etmektedir. Bunun dışında yatakların yan taraflarında korkuluklar bulunmaktadır. Bu korkuluklar hastanın düşmesini engeller. Ayrıca, serum askısı farklı taraflarda da kullanılabilmektedir. 
İstanbul Ataşehir’de hem kısa süreli hem de uzun süreli tedavilerde kullanılmak üzere
hasta yatağı ihtiyacınız var ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden vereceğiniz sipariş sonrasında, ürününüz tarafınıza teslim edilmek üzere günlük servis listesine alınır. Bu listedeki sıranıza bağlı olarak, ürün teslim saati konusunda size bilgi verilir. Eğer ürün teslimatının farklı bir gün içinde yapılmasını istiyor iseniz, bunu müşteri temsilcisine iletmelisiniz. 

Ataşehir ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler
İstanbul Ataşehir ilçesindeki hastalarımızın hasta karyolası ihtiyaçları uzun zamandır firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sektörde,
hasta yatakları konusunda uzmanlaşmış tek firma olan Platin Yatak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteden ödün vermeyen, üretici bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 
Kayışdağı Mahallesi, Fetıh Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Örnek Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Mimar Sinan Mahallesi’nde hasta yatağı ihtiyacı olan müşterilerine her zaman hızlı ve kaliteli hizmet vermiştir. Halen bu mahallelerde hasta yatakları satışına devam eden Platin Medikal, ürünlerinin her zaman arkasında durmaktadır.  hasta yatakları ataşehir

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: