Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Arnavutköy

Hasta Yatakları Arnavutköy
Hasta Yatakları Arnavutköy olarak, Platin Yatak’a ait ürün satışı yapmakta ve hastalarımızın yatarak geçirdikleri tedavi süreçlerinde, hem kendilerine hem de yakınlarına kolaylık sağlama gayreti içindeyiz. 
Platin Yatak ürünleri arasında yer alan hasta yatakları modelleri, istediğiniz gün ve saatte kurulumu yapılarak tarafınıza teslim edilir.  Bunun için tek yapmanız gereken bizleri arayarak sipariş vermektir. 

Arnavutköy hasta yatakları siparişi 
hasta yataklarıİstanbul, Arnavutköy İlçemizde bulunan hastalarımızın hasta yatağı ihtiyaçları, Hasta Yatakları Arnavutköy tarafından aynı gün içinde karşılanır. Hasta yatakları modelleri arasından istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Eğer hasta yatakları arasında ihtiyacınız olan ürünü seçemiyor iseniz, müşteri temsilcilerimiz hastanıza faydalı olabilecek en uygun modeller konusunda size bilgi vereceklerdir. 
Yaptığınız bu görüşme sırasında ürün modeli belirlenmiş ise, adres ve telefon bilgileriniz alınır ve servis elemanları tarafından ürün adresinize teslim edilir. Hasta yatakları kurulumu, gelen servis elemanları tarafından yapıldıktan sonra ürün kullanımı ile ilgili bilgiler verilir. 
Hasta yatakları modelleri set halinde satılmaktadır. Bu sete dahil olan; hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serum askısının nakliyesi ve kurulumu için de ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.  Ayrıca platin yatak firmamızdan tüm havalı yatak modellerini inceleyebilir ve talep edebilirsiniz.

Arnavutköy ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler
Arnavutköy ilçemizde hasta yatakları satışı yaptığımız ve yapmaya da devam ettiğimiz mahallerimiz Boğazköy İstiklal Mahallesi, Durusu Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Karaburun Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hadımköy Mahallesi, Mavigöl Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Karlıbayır Mahallesi, Bolluca Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Arnavutköy Merkez Mahallesi, Balaban Mahallesi, Deliklikaya Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Haraççı Mahallesi, Hicret Mahallesi, Yassıören Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Hastane Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Dursunköy Mahallesi, Hacımaşlı Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi, Baklalı Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, İmrahor Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Tayakadın Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, M.Fevzi Çakmak Mahallesi, Terkos Mahallesi ve İslambey Mahallesi ‘dir. 
Platin Yatak, Hasta yatakları üretim ve satışında öncü bir firma olup, tüm ürünleri garantilidir. Ürünlere ait tüm testler yapıldıktan sonra hastalarımızın adresine teslim edilmektedir. Bu zamana kadar hiçbir ürünümüzde arıza bildirimi olmamıştır. hasta yatakları arnavutköy

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: