Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatağı Kiralama Nedir?

HASTA YATAĞI KİRALAMA
hasta yatağı kiralamaHastanede devam eden tedavi sürecinin tamamlanması ve hastanın kısa süreli tedavisine evde devam edilmesi sırasında hasta yatağının kullanılması gerekebilir. Hasta yatakları, normal yataklara nazaran, hem hastanın daha rahat dinlenmesini hem de uzun süreli yatmadan kaynaklı yaraların oluşmasını engellemek için kullanılmaktadır. Hasta karyolasının eve getirilip kurlumu yapılır. İşi bitince geri iade alınır. Bu şekilde uygulanan sisteme hasta yatağı kiralama denir. Aylık olarak kiralanır.
 

HASTA YATAĞI KİRALAMANIN AVANTAJLARI
Hasta yatağı kiralamak, kısa süreli yatışlar için avantajlıdır. Yani hastanız 4 ay ve daha kısa süreli yatarak tedavi edilecek ise o zaman, Hasta Yatağı Kiralama kategorisinde yer verdiğimiz ürünlerimizden birini kiralamanız sizin için daha avantajlı olacaktır. 
Hasta yatakları aylık olarak kiralanmaktadır. Bir ay sonunda hasta yatağına ihtiyaç duymaz iseniz, Platin Medikal müşteri temsilcilerini arayarak ürünün teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Eğer ki, hasta karyolasını kullanmaya devam edecek iseniz o zaman kiralamış olduğunuz modele ait belirlenmiş olan fiyat listesini kontrol ederek, ilgili bedeli banka havalesi veya eft yoluyla firma hesabına gönderip, kiralama süresini 1 ay daha uzatabilirsiniz. Kiralama süresi uzadıkça belirli oranlarda indirimler uygulanmaktadır. Bu oranları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.  

 

KİRALANAN HASTA YATAĞI MODELLERİ 
Sitemizde kiralayabileceğiniz hasta yatağı modellerine ait kiralama koşulları ayrı ayrı belirtilmiştir. Kiralanabilir hasta yatakları modelleri arasında; 
•    Full Abs Hasta Yatağı
•    Abs Hasta Yatağı
•    Asansörlü Hasta Yatağı
•    Full Abs Asansörlü Hasta Yatağı
•    Ahşap 10 Tuş Alman Hasta Yatağı
•    4 Motorlu Hasta Yatağı
•    Ventilasyonlu Havalı Yatak
•    A+B+C Ventilasyonlu (12cm) Havalı Yatak
•    Pozisyon Veren Havalı Yatak
Yer almakta olup, her ürün için farklı kiralama ücreti ve indirim tutarı belirlenmiştir. Belirtilen modellerdeki bazı ürünlerde İstanbul dışına kiralama işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle sitemizi dikkatli incelemenizi rica ediyoruz.

 

HASTA YATAĞI KİRALAMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
Hasta yatağı kiralamak için, öncelikle Platin Yatak ürünlerini inceleyerek hangi ürünü kiralamak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Hangi ürünü seçeceğinize karar veremedi iseniz, 24 saat hizmet veren müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ya da İstanbul Anadolu yakasında iseniz Ümraniye’de bulunan showroom’u ziyaret edebilirsiniz. Hangi ürünü kiralamak istediğinize karar vermiş iseniz, müşteri temsilcilerini arayarak ürünün aradığınız gün veya bir sonraki teslimi için randevu alabilirsiniz. Hangi ürünü kiralayacağınızı bilmiyor iseniz müşteri temsilcilerinden destek alabilirisiniz. hasta yatağı kiralama

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: