Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatağı Fiyatları

HASTA YATAĞI FİYATLARI
hasta yatağı fiyatlarıPlatin Yatak tarafından üretilmekte olan hasta yatakları, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilip, imalattan halka olarak en uygun fiyatlarda satılmaktadır. 
Platin Medikal, satışı yapılan hasta yataklarında 2 yıl garanti sunmaktadır. Hasta karyolasında kullanılmakta olan motorlar, birçok model arasından test edilerek seçilmiş ünlü markalara ait motorlardır. Bu motorlarında garanti süresi 4 yıldır. 
Uzun süreli yatışlar için hasta yatak modelleri tercih edilmelidir. 

 

HASTA YATAĞI FİYATLARI (HAVALI YATAK A+B VENTİLASYONLU)
Havalı Yatak A+B Ventilasyonlu hasta yatağı modelinde A+B sistemi bulunmaktadır. Sistemde yapılan ayarlamaya bağlı olarak, belirlenen zaman diliminde ya A ya da B hücresi şişecektir. A şiştiği zaman B iner ve bu hareket bu şekilde devam eder. Hücrelerdeki bu değişim sayesinde, vücuttaki ağrılık merkezleri de değişecek ve kan hücreleri rahatlıkla hareket edebilecektir. Buna bağlı olarak da vücut yaralarının oluşması engellenecektir. 
Bu modele ait
hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek için, sitemizdeki ilgili linkten fiyat bilgisine bakabileceğiniz gibi, 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimize de telefon açarak öğrenebilirsiniz. 
 

HASTA YATAĞI FİYATLARI (HAVALI YATAK A+B+C VENTİLASYONLU)
Havalı Yatak A+B+C Ventilasyonlu hasta yatağı modelinde A+B+C sistemi bulunmaktadır. Bu sistemde de belirlenen süre içinde sırayla A hücresinde bulunan boşluk B hücresine, B hücresinin boşluğu C hücresine ve son olarak C hücresinin boşluğu da A hücresine aktarılır. Bu hasta yatağında A hücresi inik iken B ve C hücresi şişik durumdadır. A+B Ventilasyonlu hasta yatağına göre % 66 oranında temas söz konusu olduğundan daha avantajlı bir modeldir. 
Bu modele ait
hasta yatağı fiyatlarını, sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.
 

HASTA YATAĞI FİYATLARI (LAZER KESİM HASTA KARYOLASI YATAĞI)
Lazer Kesim Hasta Karyolası Yatağı, tüm hasta karyolaları için uygun bir üründür. Mevcut kılıfı hem silinebilmekte hem de yıkanabilmektedir. Su geçirmez özelliğe sahiptir. Yatak ve dikey lazer kesimli havalı hücreler sayesinde nemlenme ve koku oluşmaz. Bu hasta yatağı, 2 yıl süre ile çökmeme garantisindedir. Lazer kesim hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek için, telefonla bizleri arayabilir veya merkezimizi ziyarete gelebilirsiniz. hasta yatağı fiyatları

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: