Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Karyolası Kiralama

HASTA KARYOLASI KİRALAMA
hasta karyolası kiralamaHastanın evde yapılacak bakımı dört aydan kısa sürecek ise, bakımını üstlenen kişinin masrafa girmeden hasta karyolası kiralaması daha uygun olacaktır. 

 

HASTA KARYOLASI KİRALAMA 
•    Full Abs Hasta Yatağı: Daha çok hareketli hastalar tarafından tercih edilen bir modeldir. Yan korkulukları bağımsız hareketli olmakla birlikte hastanın yatağına rahat uzanmasına olanak tanır. Bu ürün için belirlenmiş kiralama ücretine; hasta karyolası, hasta yatağı, serum aparatı ile ürünün nakliye, servis ve kurulum ücretleri de dahildir. 
•    Abs Hasta Karyolası: Bu model, hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip, elektrikli ve kumandalı olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kiralama ücreti de makul düzeydedir.
•    Full Abs Asansörlü Hasta Yatağı : Alçalıp yükselebilen ve bunun yanında birçok fonksiyonu olan kullanışlı bir hasta yatağı modelidir. 

 

HASTA KARYOLASI KİRALAMA ÜMRANİYE
İstanbul, Ümraniye ilçesindeki hasta yatağı ihtiyacını karşılamak amacıyla başlatılan bir hizmet olan Hasta Karyolası Kiralama Ümraniye, Platin Yatak tarafından profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Ümraniye’nin birçok mahallesinde hasta yatakları kiralanmıştır. 
Hasta yatağı kiralama sistemini ilk devreye sokan firma olan Platin Yatak, imalattan halka sloganı ile müşterilerine hizmet vermeye ve hasta yatağı ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. 
Hastanız için en uygun modeli seçtikten sonra, müşteri temsilcisine gerekli olan iletişim bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. Ürün servis elemanları, seçtiğiniz ürünün kurulumunu yapmak için adresinize gelip işlemi tamamladıktan sonra, kullanım ile ilgili detaylı bilgileri sizinle paylaşacaktır. 
Ürün; hasta karyolası, şilte ve serumluk’tan oluşan bir set halinde size teslim edilir. Teslimat sırasında sadece seçtiğiniz hasta yatağı modeli için belirlenmiş aylık kira bedeli tahsil edilir. Kurulum, nakliye ve servis ücreti alınmaz. 

 

HASTA KARYOLASI KİRALAMA İSTANBUL
İstanbul merkezli olan Platin Yatak, hasta karyolası haricinde; Ventilasyonlu Havalı Yatak, A+B+C Ventilasyonlu (12cm) Havalı Yatak, Pozisyon Veren Havalı Yatak ve Hasta Yemek Masası da kiralamaktadır. 
Kiralanmış olan tüm ürünlerde enfeksiyon tehlikesini önlemek amacıyla, dezenfekte suyu kullanılmaktadır. Hasta yatakları jelatinli şekilde teslim edilmektedir. hasta karyolası kiralama

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: