Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Karyolası Fiyatları

HASTA KARYOLASI FİYATLARI
hasta karyolası fiyatlarıHareket engeli olmayan hastaların, tedavi süreçlerine devam edilmesi sırasında, hem hastanın hem de bakıcının rahat edebilmesine imkan veren ürün modellerine hasta karyolası denir. 

 

Visko Yataklı Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta Karyolaları, 2-3 ve 4 motorlu ve kumanda edilebilir elektrikli yatak modelleridir. Mevcut motorlar 4500 newton ağırlık kaldırabilecek kapasitede olup, baş ve ayak ucunun aşağı ve yukarı kaldırılmasını sağlar. Visko yataklı hasta karyolaları, genellikle hareket edebilen hastalar için önerilmektedir. Uzun süreli yatan hastalarda kan dolaşımı yavaşladığından dolayı, bu tip hastalar için havalı yataklar önerilmektedir. Visko Yataklı Hasta Karyolası ayaklarında bulunan tekerler 4 frenli olup, yan alanlarda bulunan korkuluklar da açılıp kapanabilmektedir. 
Ekonomik olduğundan sıkça tercih edilen bir modeldir. Visko Yataklı Hasta Karyolası Fiyatlarını 24 saat hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerinden, internet sitesi üzerindeki bağlantılardan ve satış temsilcilerinden öğrenebilirsiniz. 

 

MEDİKAL SÜNGERLİ HASTA KARYOLASI FİYATLARI
Hasta karyolasında kullanılmakta olan sünger yatak karyolanın tam şeklini alabilmektedir. Doktorlar tarafından en çok tavsiye edilmekte olan ve hasta için de ideal olan 23 danste sertlikte olan yatağın dış kaplama kılıfı hem silinebilir hem de yıkanabilir özelliktedir. 
Hasta yatakları alımı sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konu, yatağın çökme yapıp yapmamasıdır. Platin hasta yatakları, 2 yıla kadar çökmeme garantisindedir. Platin Yatak Hasta Karyolası Fiyatlarını İstanbul Ümraniye’de bulunan showroom’daki temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.  

 

LAZER KESİM YATAKLI HASTA KARYOLASI FİYATLARI
Lazer Kesim Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolaları ile birlikte sunulmaktadır. Bu yataklar hem karyolanın şeklini almakta hem de kılıfı silinip, yıkanabilmektedir. Bu özelliği sayesinde ürünü uzun süreli olarak temiz bir şekilde kullanılabilmekte ve yeni bir şilte almak zorunda kalmamaktasınız.
Platin Yatak, imalattan halka ürün satışları ile rakip ürünlerin de altında fiyat vermeye gayret etmektedir. Son derece uygun olan Lazer Kesim Yataklı Hasta Karyolası Fiyatlarını, 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizden ve satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. hasta karyolası fiyatları

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: