Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Karyolası Fiyatı

HASTA KARYOLASI FİYATI

hasta karyolası fiyatıMOBILIA CASA, hastanızın ayağa kalkmasını ve oturmasını sağlayabileceğiniz yaratıcı bir modeldir. Ahşap görünümlü olan bu karyola, Platin Yatak tarafından ithal edilen ve % 100 Alman teknolojisi ile üretilmiş bir üründür. 2 yıl garanti kapsamındadır. 
MOBILIA CASA’nın sunduğu kolaylıklar arasında; 
•    Hastanın bakımını kolaylaştıran bir üründür,
•    Hasta tek başına veya yardım alarak rahatlıkla hareket edebilir veya ayağa kalkabilir,
•  Oturulabilecek şekilde ayarlanmasından dolayı hasta, rahatlıkla oturup yemeğini yiyebilir, televizyon seyredebilir veya misafirlerini daha rahat bir şekilde karşılayabilir,
•    Hasta bakıcılarının işini oldukça kolaylaştırır,
•    Felçli ve ayağa kalkmakta zorluk çeken hastalar için faydalıdır.

 

AHŞAP HASTA KARYOLASI FİYATI
Ahşap görünümlü hasta karyolası, bir hastanın ve bakıcının ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere sahip olan bir modeldir. Hasta yatağı kumanda ile ayarlanmakta olup, baş ve ayak kısmı hareket ettirilebilmektedir. 
Platin Yatak tarafından en çok tavsiye edilen ürünler arasında olan ahşap hasta karyolası, ahşap görünümlü ve baza şeklinde olması nedeniyle hastanın ev ortamında da psikolojik olarak rahat etmesine olanak tanımaktadır. 
Ahşap Hasta Yataklarının yan tarafında bulunan korkuluklar, hastanın düşmesini engelleyici özelliktedir. Gerekli durumlarda tam olarak aşağı indirilebilmekte ve rahat hareket sağlanmaktadır. 
Ahşap Hasta Karyolası Fiyatı, rakip ürünler arasında tercih edilebilecek en iyi fiyat ile verilmektedir. Tüm ürünlerin fiyatları, satış temsilcileri, müşteri hizmetleri ve web sitemiz üzerinden öğrenilebilir. 

 

ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI FİYATI
Asansörlü hasta karyolası, hareket etmekte zorlanan hastalar için ideal bir modeldir. Alçalıp yükselme özelliği sayesinde, hasta ile ilgilenen kişinin de bakım sırasında zorlanmamasını sağlamaktadır. 
Platin Yatak, yaptığı arge çalışmaları sayesinde ürettiği asansörlü modellerin, Türkiye’nin en çok alçabilen ve en çok yükselebilen asansörlü yatak olma özelliğini kazanmasını sağlamıştır.  Bu tip modellerde 3 motor kullanılmaktadır. Bu motorlar 6000 newton gücünde olup, 2008 yılından bu yana arıza yapmayan piston motorlar tercih edilmiştir.  
İmalattan halka satış yapan firmamız, ürünlerinde rakiplerine oranla çok daha iyi fiyatlar sunmakta ve müşteri odaklı ürün üretmeye devam etmektedir. Ürün fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve tüm detayları müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. hasta karyolası fiyatı

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: