Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Felçli Hasta Karyolası

FELÇLİ HASTA KARYOLASININ ÖZELLİKLERİ
felçli hasta karyolasıSınırlı da olsa hareket kabiliyeti olan hastalarınız için, 2 motorlu hasta karyolasını tercih edebilirsiniz. Ancak bu ürün modeli hastadan çok, hastanın bakımını yapan kişinin zorlanmasına neden olabilir. Bu nedenle de asansör özelliği olan 3 veya 4 motorlu hasta karyolalarının kullanılması daha mantıklı olacaktır.  Asansörlü hasta karyolalarının genel özellikleri şunlardır:
•    Asansörlü hasta karyolaları 3 motorludur.
•    Ürün, Platin Yatak tarafından 2 yıl garantilidir.
•    Kumanda ile kontrol edilir.
•    Baş kısmı 83 dereceye kadar kaldırılabilmektedir.
•    Asansör sitemlerinde 50*80 mm profil makas sistemi kullanılır.
•    Asansörlü hasta karyolaları set halinde satılmaktadır. Bu sete; hasta karyolası, hasta yatağı, ve serumluk dahildir. 

 

FELÇLİ HASTA KARYOLASININ KULLANIMI
Hareket kısıtlı hastaları için önerilmekte olan hasta karyolaları, asansörlü hasta karyolası modelleridir.  Hasta yatakları kumanda ile kontrol edilmektedir. 
Kumanda üzerinde bulunan 8 adet tuş, 2 şerli olarak 4 sıra oluşturmaktadır. 
•    İlk sıradaki tuşlar, baş kısmını kaldırıp, indirmektedir.
•    İkinci sıradaki tuşlar da, ayak kısmını kaldırıp indirmektedir.
•    Üçüncü sıradaki ilk tuş, hem baş hem de ayak kısmını aynı anda yukarı doğru hareket ettirmekte, ikinci tuş ise hem baş hem de ayak kısmını aşağı doğru hareket ettirmektedir. 
•    Son sıradaki tuşlardan birincisi karyolayı düz bir şekilde yukarı doğru kaldırmakta, ikinci tuş ise yine düz bir şekilde aşağı indirmektedir. 

 

FELÇLİ HASTA KARYOLASININ KİRALANMASI
Felçli hastalar için kiralamak istediğiniz karyola modelini seçmeniz sonrasında, 24 saat hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kendileri ile yaptığınız görüşme sonrasında tüm iletişim ve adres bilgileriniz alındıktan sonra, gün içi servis sırasına alınırsınız. Belirlenmiş olan randevu saatine bağlı olarak yetkili servis elemanları adresinize gelip kurulumu gerçekleştirdikten sonra, size ürünle ilgili açıklayıcı bilgileri aktarırlar. Sorularınızı da cevapladıktan sonra ilk aya ait kira bedelini de sizden tahsil ederek işlerini tamamlarlar. 
Platin Yatak, imalattan halka anlayışı ile kaliteli ve sağlam ürünler üretmekte olup, set halinde satışı yapılan ürünlerin nakliye, kurulum ve servis ücretleri toplam ürün fiyatına dahildir. Bu tür masraflar için sizden ücret talep etmez. felçli hasta karyolası

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: