Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Ev Tipi Hasta Karyolası

EV TİPİ HASTA KARYOLASI
Ev tipi hasta karyolası, hastalarımızın ev ortamında daha rahat etmeleri için tasarlanmış hareketli bir yatak çeşididir. 
 

EV TİPİ HASTA KARYOLASI NEREDEN ALINIR
Hastalarımız sürekli yatmak zorunda olduklarından bir süre sonra bir takım rahatsızlıklar yaşamaya başlarlar. Bu rahatsızlıkların sonucunda da hem kendileri hem de onların bakımlarını üstlenen kişi bir takım zorluklar yaşar. İşte bu tür sorunların oluşumunu engellemek için, Platin Yatak kendi hasta yatağı modellerini geliştirdi. 
Platin Yatak firması, sadece hasta yatağı satışı yapan ve bu sektörde bir ilke imza atan bir firmadır. Hastaların sürekli yatmaları nedeniyle hem kas sisteminde hem de kan dolaşımında yaşanılan sorunları en aza indirgemek amacıyla üretilen hasta karyolaları ile birlikte tam ortopedik hasta yatakları da üretilerek, hastanın iskelet yapısının da korunması hedeflendi. 
Bu nedenle, ev tipi hasta karyolası almak istediğinizde Platin Yatak ürünlerini de inceleyip, müşteri temsilcileri veya showroom da bulunan satış temsilcileri ile görüşerek gerekli bilgileri alarak diğer piyasa firmalarıyla karşılaştırma yapabilirsiniz. 

 

EV TİPİ HASTA KARYOLASININ FAYDALARI NELERDİR?
Ev tipi hasta yataklarında ayak ucu ve baş ucu yükseklikleri ayarlanabilmektedir. Elektrikli motor bulunan yataklardaki kumanda yardımı ile, hastayı istediği pozisyona getirme olanağımız bulunmaktadır. Bu konumlandırma kimi hasta yataklarında elle yapılmaktadır. 
Bazı modellerde farklı fonksiyonlar olabilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru ürünü seçmek istiyorsanız bu işte profesyonel olan üretici firma Platin Yatak'a danışabilirsiniz. 

 

EV TİPİ HASTA KARYOLASINDA HANGİ MODEL TERCİH EDİLMELİ
Hastanızın tedavi dönemine bağlı olarak, doktorunuzun tavsiye ettiği özelliklere sahip ürünü seçmek bazen zor olabilir. Hasta karyolası satışı yapan firmalardan birini tercih ettiğiniz zaman, hastanızın mevcut durumunu da göz önüne alarak, üründe olmasını istediğiniz fonksiyonları mutlaka belirtmelisiniz. Örneğin; 
Hastanızın yatağı kullanma süresi uzun ise, yara oluşumunu engellemek için havalı hasta yatağı kullanmanız gerekebilir. Ya da hastanız hiç hareket edemiyor ise, bakımını yapan kişi olarak sizin işinizi kolaylaştıracak fonksiyonlara sahip bir hasta yatağı da seçmeniz gerekebilir. 
Ya da kısa yoldan bu konu da çok samimi olan Platin Yatak müşteri temsilcilerine hastanızın durumunu izah edip, size tavsiye de bulunmalarını isteyebilirsiniz. Platin Yatak, ürün seçme konusunda size çok yararlı bilgiler verecektir. ev tipi hasta karyolası

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: