Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Dört Motorlu Hasta Karyolası

Dört Motorlu Hasta Karyolası
4 motorlu hasta karyolasıHastaların 
hastanede kaldıkları süre boyunca rahat bir şekilde dinlenebilmesi çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek için ise hastanın dinlenmesini sağlayacak olan karyolanın en uygun şekilde seçilmiş olması gerekir. Hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yapıya sahip bir karyola seçimi, hastanın kendini toparlamasındaki en büyük etkenlerden biridir. Hasta yatakları arasında en fazla özelliğe sahip hasta yatağı modeli 4 motorlu hasta karyolası modelidir. Platin yatak tarafından üretilen 4 motorlu hasta karyolası, sınıfının en verimli halde kullanılabilen hasta yatağıdır. Yükselme ve alçalma işlemlerini sınıfının diğer modellerinin çok üzerinde bir performansta gerçekleştirmektedir.

 

Motorlu Karyolada Üstün Konfor Özelliği
Hastanın oturuşunu ve yerden yüksekliğini dilediği gibi ayarlamasına imkan tanıyan farklı karyola modelleri üretilmiş olsa da, her geçen gün bu alanda yapılan yenilikler sayesinde eski karyolalar önemini yitirmektedir. Motorlu karyolaları diğer karyolalardan ayıran özellikler irdelendiği zaman karşımıza şu özellikler çıkmaktadır:
• Hasta, dilediği gibi kendisinin yerden olan yüksekliğini ayarlayabilmektedir. Bu sayede hem daha rahat bir uyku uyuyabilir, hem de kendini daha güvende hissedebilir. Dilediği zaman alçalarak yere yakın durup, dilediği zamanda kendini yükseğe çıkararak yerden uzaklaşabilir.
• Baş kısmını dilediği gibi kaldırarak kendisini doğrulmuş bir pozisyona sokabilir. Yatağın bu özelliği, hastanın yatmaktan sıkıldığında da yine dinlenebilmesine imkan tanımaktadır. Ayrıca kendisini iyi hissettiği zaman hasta televizyon izleyerek vakit geçirebilmektedir.
• Ayak kısmındaki motorlar sayesinde hasta ayaklarını yukarıya doğru kaldırabilir. Karyolanın bu özelliği, özellikle de ayak ağrısı çeken hastalar için oldukça önemlidir.
• Motorlu bu yatağın en iyi özelliği 12000 Newton’a kadar motor gücüne sahip olmasıdır. Bu yüksek güç sayesinde obezite hastaları dahi, bu yatağı istediği gibi kullanabilmektedir.

 

Kolay Kontrol Edilebilir Panel
Hastanın kendisini en güçsüz hissettiği anlarda konforunu artırmak amacıyla tasarlanmış olan bu müthiş yatağın en güzel özelliklerinden biri de, kolay kontrol edilebiliyor olmasıdır. Hastanın hemen baş ucuna koyulan kumanda sayesinde yatağın şekli istenildiği gibi değiştirilebilmekte, en kilolu hastalar dahi bu üstün teknoloji sayesinde kolayca dilediği şekilde yatağını ayarlayabilmektedir.
Bu özelliklere sahip olmasına rağmen diğer ayarlanabilir karyolalara göre çok daha uygun fiyatlardan satışta olan bu hasta yatağı, hemen herkes için ideal ölçülerde üretilmektedir. 4 motorlu hasta karyolası

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: