Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Platin Yatak Hakkında

PLATİN YATAK Hasta Yatağı İmalat Satış ve Kiralama Merkezi
Platin Yatak firması, sadece hasta yatakları üretmekte olup, tüm arge çalışmalarını müşterilerinin görüş ve istekleri doğrultusunda yapmaktadır. 
Platin Yatak Hasta Yatağı İmalat Satış ve Kiralama Merkezi, İstanbul merkezli, toptan ve perakende ürün satışı yapan bir firma olup, İstanbul da hasta yatağı kiralama hizmeti gerçekleştirmektedir. İstanbul içi sipariş teslimatları servis araçları ile birlikte hastalarına ulaştırılmaktadır.
Tüm ürünlerin bulunduğu showroom İstanbul, Ümraniye semtindedir. Tüm ürünlerle ilgili detayları web sitemiz üzerinden alabileceğiniz gibi, müşteri temsilcilerini telefonla arayarak veya Whatsap hattımıza ulaşarak da öğrenebilirsiniz.
Firmadan alınan hasta yatakları; hasta karyolası ve hasta yatağı'ndan oluşmakta olup, ürünlerin nakliye ve kurulumu tüm fiyata dahildir. 
Platin Yatak; kaliteli bir ürün dahi olsa manuel hasta karyolalarının üretim ve satışını yapmamaktadır. Bu ürünlerin rulmanları zaman içinde çok çabuk yıpranmakta olduğundan, kullanımı da tavsiye edilmez.
Havalı yataklar, yatak yaralarını önleyen ürünlerdir. Havalı şişme yatakların, yüksekliğinin en az 12 cm olması ve ventilasyon üfleme özelliğine sahip olması gerekir. Piyasada hem baklava tipi hem de boru tipi havalı yataklar mevcuttur. Ancak yara oluşumunu engelleyen ve Platin Yatak tarafından satılan havalı yataklar; boru tipi havalı yataklardır. 
Platin Yatak Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan firmadır. Hasta yatakları, aylık ve set halinde kiralanır. Hasta yatağı kiralama hizmetinde 1-30 gün aynı fiyattır.
Platin yatak hasta yatağı ölçüleri, hastaların rahatlığı ön planda tutularak piyasa standartlarının dışında üretilmiştir. 
Platin yatak, hasta yataklarında kullanılmak üzere 8 ayrı motoru test ederek, testi geçmiş olan bir motoru ürünlerinde kullanmaktadır. Platin Yatak imalatı olan ürünlerde kullanılan tüm motorlar, pahalı ve kaliteli motorlardır.

Hasta yatakları fırın boya ile boyanmış olup, antibakteriyel özelliktedir. Yatak korkulukları olarak fabrikasyon korkuluk kullanır. Hasta karyolalarında, 23 danse yatak kullanmakta olup, ürünler Platin Yatak garantisindedir. 

Platin Yatak, tüm ürünlerinde kaliteye önem vermektedir. Mevcut ürünlerin görünüş olarak benzerleri, diğer üretici firmalarda da bulunabilir ama aynı kalite söz konusu değildir. Platin Yatak kaliteli ürünler üreterek 10 yılı aşkın süredir hasta yatağı hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: