Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

HASTAYI KENDİ DÖNDÜREN YATAK

13 Yıldır hasta yatağı alanında hizmet veren bir firma olarak biliyoruz ki hastalarımız için pozisyon değiştirme sıklığı çok önemli.

 

Hastaların vücutlarında oluşabilecek ağrı veya yaraların nedeni, gün içerisinde çok az pozisyon değiştirmekten; yani vücutlarında kan dolaşımı olmamasından kaynaklanmaktadır.

Hareket edemeyen hastaların pozisyonunu değiştirmeyi, hastaya bakan kişiler üstlenmektedir. Hastaya bakan kişiler tarafından gün içerisinde pozisyon değişikliği sağlansa da, hastaların vücutlarında sürekli bir kan dolaşımı olmadığından, verilen hasta pozisyonları bir süre sonra yetersiz kalabilmektedir. Dolayısıyla 24 saat boyunca hastanın vücudundaki kan hücrelerini aktifleştirecek havalı yatak kullanımına ihtiyaç vardır.

Hastaya müdahale etmenize gerek kalmadan, hastanın pozisyonunu otomatik olarak değiştiren pozisyon veren havalı yatak kullanarak, hastanızın vücudunu rahatlatabilir ve kendi iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. 

Eğerki hastanız;

Tüm gününü yatarak veya oturarak hareketsiz bir şekilde geçiriyorsa,

Yatak yaraları oluşmaya başlamış veya ilerlemişse,

Pozisyon verme sıklığınız az ise,

Veya sizler, hastanızın pozisyonunu değiştirmekte zorluk çekiyorsanız,

P40 model pozisyon veren havalı yatak kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. 

Hareketsiz yatan hastayı çevirme ve sürekli olarak hastayı yana döndürme işlemi hastaya bakan kişileri de zorladığından, pozisyon veren havalı hasta yatağının kullanımını hasta yakınlarımıza tavsiye ederiz.

P40 otomatik pozisyon veren havalı yatak fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için firmamızı arayabilirsiniz. 

P40 POZİSYON VEREN HAVALI YATAK SATIŞ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN.

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: