Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları 4 Motorlu

4 MOTORLU HASTA YATAKLARI
Bir hasta karyolasında olması gereken tüm özellikler, 4 motorlu hasta yataklarında mevcuttur. Bu tip hasta yataklarını diğer modellerinden ayıran en önemli özellik ise, alçaltıldığında en alçak seviyede, yükseltildiğinde de en yüksek seviyede olabilmesidir. Ayrıca bu yataklarda 4 adet 6000 newton gücünde piston motor bulunmaktadır. 
4 motorlu hasta yataklarında bulunan motorlardan iki tanesi baş ve ayak kısımlarında yer almakta olup, bu kısımların aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlar. Diğer iki motorda asansör vazifesi görerek yatağın alçaltılıp, yükseltilmesini sağlar. Bu motorlar kumanda ile idare edilmektedir. 
Platin Yatak tarafından üretilen hasta yataklarının tüm testleri tamamlandıktan sonra, rakiplerine oranla daha düşük fiyattan piyasaya sunulmaktadır. Tüm hasta yatakları set şeklinde satılmaktadır. Bu sete; hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serumluk dahildir. 

 

VİSKO YATAKLI 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI ÖZELLİKLERİ
Visko Yataklı 4 Motorlu Hasta Karyolası, 6000 newton kaldırma gücüne sahip olan dört motor ile hareket etmektedir. Bu model hasta yatağı kumandasında, toplamda 10 adet tuş bulunmaktadır. 
•    Bu tuşlardan ilk ikisi, baş kısmını indirip kaldırmaktadır. 
•    Sonraki ikisi ayak kısmını indirip kaldırmaktadır.
•    Üçüncü sırada yer alan iki tuştan bir tanesi baş ve ayak kısmını aynı anda kaldırmak, diğer tuş ise baş ve ayak kısmını aynı anda indirmektedir. 
•    Dördüncü sırada olan tuşlardan ilki, hasta karyolası düz olarak yükseltirken, diğer tuş da hasta karyolasına antitrendelenburg yaptırmaktadır. 

 

LAZER KESİM YATAKLI 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI ÖZELLİKLERİ
Lazer kesim Yataklı 4 Motorlu Hasta Karyolası da diğer 4 motorlu hasta yataklarının özelliklerine sahiptir. Hasta yatağı olarak Lazer kesim yatak kullanılmaktadır. 
Lazer Kesim Hasta Yatağı, yatay ve dikey üst düzey lazer kesimleri sayesinden hava alabilmekte, yatay alt düzey lazer kesimleri sayesinde de hasta karyolasının şeklini rahatlıkla alabilmektedir. Çıkarılabilir üst kılıf yıkanabilmektedir. Doktorlar tarafından tavsiye edilen 23 danste sertlik mevcuttur. 

 

4 MOTORLU HASTA KARYOLASI
İmalattan halka sloganı ile hasta yatağı satışı yapan Platin Yatak, 2 yıl boyunca yatağın çökme yapmamasını garanti etmektedir. detaylı incelemek için 4 motorlu hasta yatakları

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: