Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

HASTA KALDIRMA & HASTA TAŞIMA

Hasta bakımı hastaya bakan kişileri de etkileyen, oldukça zor bir süreçtir. Hasta taşıma görevini üstlenen hasta yakınları, hastasını taşımakta güçlük çekmekte ve kendisine yardımcı çözüm yolları arayışına girmektedir.

 

Hastaya bakan kişilerin iş yükünü hafifletecek ve hasta transferini sağlayacak, Platin Hasta Taşıma Liftini kullanarak, evde bakım sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

Şarjlı sisteme sahip Platin Hasta Kaldırma Lifti, hastanızı güvenli bir şekilde kaldırarak, istediğiniz yere otutturabilmenizi sağlar. Ev içerisinde kapılardan geçerek rahat bir kullanım sağlayan Platin Hasta Transfer Lifti, hastanızı yatağından tuvaletten yerden veya koltuktan kaldırarak taşınmasını kolaylaştırır.

Ürünün kullanımı oldukça basittir. 

Hastanızı rahat bir şekilde taşıyacak hasta taşıma bezi, hastanızın omurgasına zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. 

İlk olarak hasta taşıma bezini hastanın arkasına geçirdikten sonra, hasta taşıma bezinin alt tarafındaki ipleri hastanın bacaklarının altından geçirerek taşıma askısına çapraz olacak şekilde bağlıyoruz.

Hasta taşıma liftinin tekerleklerini kitleyip kaymaması için sabitledikten sonra, hasta kaldırma liftinin el kumandasındaki tuşa basarak hastamızı kaldırabiliyoruz. 

Hastanın kalça kısmı boşlukta kaldığından hastayı tuvalete otutturarak da hastanın tuvalet ihtiyacını giderebilirsiniz.

Hastayı taşımak ve kaldırmak için gerekli Platin Hasta Taşıma Liftini firmamızdan temin edebilirsiniz. 

PLATİN HASTA TAŞIMA LİFTİ SATIŞ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN.

Sipariş için telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: