Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı
Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

PLATİN 4 MOTORLU HASTA YATAĞI

PLATİN 4 MOTORLU HASTA YATAĞI - YERLİ ÜRETİM 

10 yıla kadar sorunsuz kullanılabilecek, her hastaya uyumlu hastane tipi 4 motorlu hasta yatağı modelimiz. Yurtdışına en çok ihraç edilen hastane yatağı modelidir. Kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar nedeni ile evde bakım sürecinde çokça tercih edilen hasta yatağıdır.

4 Motorlu Trendelenburglu Hasta Yatağı

Hastaların hastaneden taburcu olduktan sonra evde bakım sürecindeki problemler baz alınarak tasarlanmış hasta yatağıdır. 4 Motorlu Trendelenburglu Hasta Yatağı, Platin Yatak tarafından YERLİ olarak üretilmektedir. Bu ürün tercih edildikten sonra uzun yıllar boyunca kullanılabilecek her hastaya uyum sağlayabilen bir hasta yatağıdır.

Türkiye’de üretilen, en alçak ve en yüksek seviyeye gelebilen 4 Motorlu Hasta Yatağı!

4 MOTOR 4 HAREKET - HAREKETLİ HASTA YATAĞI

4 motorlu hasta yatağında kuvvetli motorlar bulunmaktadır. Üründe bulunan motorlar sayesinde hastanın pozisyonu kolaylıkla değiştirilebilmektedir. 4 Motorlu hasta yatağının kullanıcısına sunduğu hareketler ve kolaylıklar şunlardır;

KİLOLU VE UZUN HASTALAR İÇİN

4 Motorlu hasta yatağında bulunan 4 adet 6000 newton taşıma kapasiteli motorlar sayesinde ürünün kaldırma kapasitesi 230 kg’dir. Ürünün standart dışı daha geniş olması kilolu hastalar için avantajlıdır. Aynı şekilde uzun hastalar için de pratiktir. Hastaya pozisyon verirken de geniş olmasından dolayı kolaylık sağlar.

ALÇAK 4 MOTORLU HASTA YATAĞI

Hastaların yataktan kalkarken ayaklarının yere değmesi çok önemlidir. Özellikle yaşlı hastalarda yataktan kalkarken yere sağlam basamamaktan kaynaklı düşerek, kalça kırığı yaşandığını çok duyuyoruz. Dolayısıyla 4 motorlu hasta yatağı, yatakla beraber 38 cm’ye kadar alçalarak, hastalara kolaylık sağlamaktadır.

YARI KOLTUK OLABİLEN HASTA YATAĞI

Ters – Trendelenburg pozisyonunda iken, hasta karyolasının sırt ve ayak kısmını kaldırdığınızda, 4 motorlu hasta yatağı yarı koltuk pozisyonu almaktadır. Bu pozisyonda hasta ayaklarını sarkıtarak, kan dolaşımı sağlanabilir. Hastaya görüş açısı sağlayacağından psikolojik olarak aktif hisseder. Kafasını kaldırmaya gerek kalmadan, günlük aktivitelerini kolaylıkla gerçekleştirebilir.

KORKULUKLU HASTA YATAĞI

Korkuluklar hastalar için çok önemlidir. Hastaların düşmemesi için kullanılan yan korkuluklar, aynı zamanda hastalara destek kolu görevindedir. Hastalar yataktan kalkarken; yatağın baş kısmındaki korkuluktan tutunup destek alarak, ayak kısmındaki korkuluk kısmından yataktan inebilirler. Böylelikle güvenle yataktan inebilirler ve düşme riski olmaz.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN: http://www.platinmedikal.com/4-motorlu-hasta-karyolasi

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: