Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Platin Yatak Gizlilik ilkesi

1 ) Sitemizde, ana sayfada bulunan üyelik formu bölümünde Ad - Soyad, Adres,Vergi no ve Email bilgilerinden oluşan size ait 4 bilgi alınır. Bu bilgiler web sunucu serveri veya web üzerindeki bir dosyada saklanmaz. Sitemize üyelik ücretsizdir. Kayıt yaptıran üyelerimiz haricinde email adresi toplanmaz ve kullanılmaz.

2 ) Alınmış olan iletişim bilgileriniz sadece sitemiz tarafından ve grubumuza bağlı diğer internet siteleri tarafından kullanılabilir. Üçüncü kişi veya kurumlara verilmez ve kullandırılmaz.

3 ) E-mail ve diğer iletişim bilgileriniz, sitemiz ve bağlı diğer sitelerimiz tarafından, ancak size özel bir fırsat, yenilik, avantaj sunulan haberlerde veya sipariş durumunuz, ödeme bilgileriniz gibi email kullanımını mutlaka gerektiren durumlarda kullanılır.

4 ) Sitemiz SPAM konusunda oldukça hassastır. Email ve diğer iletişim bilgileriniz SPAM amacıyla kullanılmaz ve kullandırılmaz. Ana sayfada bulunan üyelik formu ile bize ulaşan email adresinize "Hoşgeldiniz" maili gönderilir ve sitemize üye kaydınızın ulaştığı size haber verilir. Üyeliğin bir başkası tarafından ve bilginiz dışında olduğunu düşünüyorsanız derhal bu maili reply ederek üyelikten çıkış işleminizi yapabilirsiniz. Bu durumda üye veri tabanımızdan silinirsiniz.

5 ) Sitemize üye olmaksızın da sipariş verilebilir. Müşteri temsilcilerimizi arıyarak direk telefonla istediğiniz hasta yatağını sipariş verebilirsiniz. Sadece satın alma değil hasta yatağı kiralama işlemlerinide gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimizi, sipariş sırasında sıkmamak için formaliteler an aza indirilmiştir. Sadece gerekli olan isim, teslimat adresi, sipaiş listesi, telefon ve emailinizi belirterek sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için kullanıcı adı ve şifreler almanıza gerek yoktur. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş gerekmediğinden her siparişinizde size özel bir oturum açılıp iletişim bilgileriniz sipariş formunda otomatik olarak yer almaz. Çünkü sitemiz, sizi takip edecek cokie adı verilen çerezleri bilgisayarınıza yerleştirerek sizi takip etmez.

6 ) Sitemizden alışverişlerde kredi kartı ödemeleri SSL şifreleri ile korunmuş güvenli ödeme sayfalarından yapılır. Kredi kart bilgileriniz hiçbir şekilde sitemiz personeli tarafından görüntülenemez, listelenemez ve kullanılamaz.

7 ) Sitemiz, sitemizi ziyaret eden kişileri izlemek ve bu ziyaretçilerin ilgi alanlarını tespit ederek pazarlama amacıyla kullanmak üzere dahi olsa herhangi bir cokie veya program ile ziyaretçi takibi yapmaz. Sitemiz tarafından izlenmeme konusunda yüzde yüz güvenli şekilde sitemizdeki sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz sadece hangi sayfaların kaç kez ziyaret edildiğine dair web istatistiklerini kullanır.

Sitemizde hasta yatakları ve havalı yatak satışı ve kiralaması yapılmaktadır. hasta yatakları

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: