Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Platin Yatak

PLATİN YATAK
Platin Yatak firması, sadece hasta yatakları üretmekte olup, tüm arge çalışmalarını müşterilerinin görüş ve istekleri doğrultusunda yapmaktadır. 
Platin Medikal, İstanbul merkezli, toptan ve perakende ürün satışı yapan bir firma olup, İstanbul ve Ankara’da da hasta yatağı kiralama yapmaktadır. İstanbul içi sipariş teslimatları için; 4 tanesi Anadolu yakası 4 tanesi de Avrupa yakasında olmak üzere 8 tane servis aracı bulunmaktadır. 
Tüm ürünlerin bulunduğu showroom İstanbul, Ümraniye semtindedir. Tüm ürünlerle ilgili detayları ve fiyat bilgisini buradan alabileceğiniz gibi, müşteri temsilcilerini telefonla arayarak da öğrenebilirsiniz. 
İmalattan halka sloganı ile hareket eden Platin Medikal, ev tipi hasta yatakları satışına ağırlık vermekle birlikte ayrıca havalı yatak ve hasta yemek masası satışı da yapmaktadır. Avrupa yakasında bir tane dağıtım şubesi mevcuttur. 
Firmadan alınan hasta yatakları; hasta karyolası, hasta yatağı (şilte), hasta yatağı koruyucusu (alez) ve serum askından oluşmakta olup, ürünlerin nakliye, kurulum ve kurulum sonrası eğitimleri tüm fiyata dahildir. 
Platin Yatak; kaliteli bir ürün dahi olsa manuel hasta karyolalarının üretim ve satışını yapmamaktadır. Bu ürünlerin rulmanları zaman içinde çok çabuk yıpranmakta olduğundan, kullanımını da tavsiye etmez. 
Havalı yataklar, yatak yaralarını engelleyen tek üründür. Bu ürünün yüksekliğinin en az 12 cm olması ve ventilasyon üfleme özelliğine sahip olması gerekir. Piyasada hem baklava tipi hem de boru tipi havalı yataklar mevcuttur. Ancak yara oluşumunu engelleyen tek yatak tipi boru tipi yataklardır. 
Hasta yatakları aylık olarak kiralanmakta olup, hasta yatağı set halinde kiralanır. Yani bu sette; hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serum askısı bulunur. 
Hasta karyolalarında çapraz fren sistemi kullanılmaz. Tekerlerde sanayi tekeri yerine hasta karyolası tekeri kullanılır. 
Platin yatak ölçüleri, hastaların rahatlığı ön planda tutularak piyasa standartlarının dışında üretilmiştir. 
Platin yatak, hasta yataklarında kullanılmak üzere 8 ayrı motoru test ederek, testi geçmiş olan bir motoru ürünlerinde kullanmıştır. Ürünlerinde kesinlikle ucuz motor kullanmak. 
Hasta yatakları fırın boya ile boyanmış olup, antibakteriyel özelliktedir. Yatak korkulukları olarak fabrikasyon korkuluk kullanır. Hasta karyolalarında, 23 danse yatak kullanmakta olup, ürünler Platin Yatak garantisindedir. Platin Yatak ürünlerinde 3 cm-5 cm profil kullanmaktadır. 
Platin Yatak, tüm ürünlerinde kaliteye önem vermektedir. Mevcut ürünlerin benzerleri, diğer üretici firmalarda daha da ucuza alınabilir ama aynı kalitenin yakalanacağı garantili değildir. İmalattan halka sloganı ile hareket eden Platin Yatak, kaliteden ödün vermeden, rakipleri ile aynı fiyatlarda ürün satmaya gayret etmektedir. platin yatak

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: