Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatakları Çatalca

Hasta Yatakları Çatalca

hasta yataklarıHasta yatakları, hastaların ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerini geliştiren, piyasadaki rakiplerine göre en uygun fiyat ile satış yapan, ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen üretici bir firma olan Platin Yatak gibi bir firmadan alınmalıdır.  
Platin Medikal olarak satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerimizi, müşteri görüş ve önerileri doğrultusunda üretiyor ve geliştiriyoruz.  İstanbul Çatalca ilçesindeki tüm teslimatlarımız aynı gün içinde teslim edilip, kurulumları da Hasta Yatakları Çatalca Servis Elemanları tarafından yapılır. 

Çatalca Visko Yataklı Hasta Yatakları

İstanbul Çatalca ilçesindeki hasta yatakları siparişlerimizi, günlük servis listesindeki kayıt sırasına göre teslim etmekteyiz. Aynı gün içinde yapılan bu teslimatlar sonrasında kurulum da Platin Medikal tarafından yapılmaktadır. 
Hasta yatağı modelleri arasından tercih etmiş olduğunuz Visko Yataklı Hasta Karyolası, kumanda ile hareket ettirilebilen 2 motorlu hasta yatağı modelidir. Elektrikle çalışır ve 4500 newton kapasitesinde ağırlık kaldırabilir. Bu motorlar ile baş ve ayak kısmı aşağı ve yukarı doğru kaldırılabilmektedir. 
Bu hasta yatağı modeli genellikle hareket kabiliyeti olan hastalar için önerilir. Yatış süresi uzun olan hastalarımız için havalı yatak olan modeller tercih edilmelidir. Bu hasta karyolasının 4 frenli tekerlekleri mevcuttur. Ayrıca karyolanın her iki yanında da açılıp kapanabilen korkuluklar bulunur. 
Visko Yataklı Hasta Yatakları konusunda daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için, müşteri temsilcilerimizi günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.  

Çatalca ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mahalleler

Hasta yatakları konusunda uzman olan firmamız, hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri geliştirme gayreti içindedir. Bu zaman kadar birçok hastamızın hasta yatağı ihtiyacını karşılamış olmakla birlikte, İstanbul Çatalca ilçesindeki; Hisarbeyli Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Başak Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Ovayenice Mahallesi, Kabakça Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Hallaçlı Mahallesi, Elbasan Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Kızılcaali Mahallesi, Örcünlü Mahallesi, Fatih Mahallesi, İnceğiz Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Akalan Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Örencik Mahallesi, Gökçeali Mahallesi, Çanakça Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Çiftlikköy Merkez Mahallesi, Karacaköy Merkez Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Kestanelik Mahallesi, Muratbey Merkez Mahallesi, Celepköy Mahallesi, Ormanlı Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yazlık Mahallesi ve Kalfa Mahallesi’nde de satış yapmaya devam etmekteyiz. hasta yatakları çatalca

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: