Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatağı Nereden Alınır

Hasta yatağı nereden alınır sorusuna cevap vermeden önce nereden alınmaz sorusunu platin yatak olarak cevaplamayı daha uygun görüyoruz.

Hasta yatağı aracıdan alınmaz. Sebeplerini kısaca sıralayalım.

Aracılar hasta yatağı üreticisi olmadığından hastanıza uygun hasta yatağı tavsiye etmek yerine daha fazla para kazanabileceği hasta karyolasını size beğendirmek için uğraşacaklardır. 

Alacağınız ürünün garantisi bizzat benim dedikleri halde herhangi bir arıza durumunda sizi imalatçıya yönlendirip başlarından savmaya çalışacaklardır. Aradığınız imlatçı kapatmış olabilir, merdiven altı olabilir veya sizden yüksek ücret talepleri talep edebilir. (2013 yılında platin yatak ortalama 800 arıza kaydı oluşturmuş fakat sadece 4 adedi platin yatak üretmiş olduğu üründü. Geri kalan arıza kayıtları için neden platin yatak arandı? Bu soru nereden hasta karyolası alacağınızın cevabıdır.)

Bir hasta yatağını aracıdan alıyor iseniz mutlaka bir komisyon ödüyorsunuz demektir. Bu aslında aynı maliyette ve aynı göründe olan kalitesiz bir hasta yatağı aldığınız anlamınada gelebilir.

Peki Hasta Yatağı Nereden Alınır 

Hasta yatağı almak istiyorsanız mutlaka platin yatak gibi üretici bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. İşini bilmesi ve hastanıza uygun hasta yatağı tavsiye edebilmesi en önemli unsur olmalı. Alacağınız imalatçısının kalite standartları yüksek olmalı. Garantili ve garantisinin arkasında durmalı.

Platin Yatak sadece hasta yatağı işi yapan tek firmadır. Bir ürün alırken alacağınız ürün hakkında uzman kişilerden almanız her zaman sizin yaranıza olacaktır. 

Eğer bir hasta yatağı alacak veya kiralam yapmak istiyorsanız bizim size tavsiyemiz aşağıdaki siteyi bi ziyeret etmenizden yanadır.

hasta yatağı 

hasta yatağı nereden alınır

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: