Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

HASTA YATAĞI KİRALAMA

Hasta yatağı kiralama seçeneklerin deki modeller açıklayıcı yazının altındadır. Açıklayıcı yazıyı okumanızı platin yatak olarak ısrarla tavsiye ederiz.

Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli yatacak olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı ilk olarak platin yatak tarafından tasarlanmış hasta karyolası kiralama sistemidir. Kısa dönemli hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını giderebilmek için aylık olarak kiralama yapılmasıdır. Bir hasta 4 aydan daha uzun yatmıyacak veya ne kadar yatacağı belli değil ise hasta yatağı kiralama tavsiye edilen sistemdir. 4 Aydan daha uzun yatacağı kesinleşmiş hastalar için platin yatak hasta yatağı kiralama sistemini tavsiye etmez. Bu durumlarda hasta yatakları modellerinden biri seçilerek satın alınmasında fayda vardır. 

Platin Yatak, hasta yatağı kiralama fiyatlarını aylık olarak fiyatlandırılır. Dilediğiniz ürünü hasta yatağı kiralama katagorisinden seçebilirsiniz. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz 24 saat açık olan telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirisiniz. Seçtiğiniz hasta karyolası modeli aynı gün servis sırasına yazılarak size ulaştırılır. Veya bir sonraki gün  3 er saat aralıkları içinde kendinize randevu oluştırabilirisiniz. 09-12 arası, 12-15 arası, 15- 18 arası gibi. İnternet sitemizde belirtilen fiyatlar aylık fiyatlar olup nakliye ve kurulum için çok uzak bölgeler haricinde ayrıca ücret talep edilmez. Platin Yatak'da; hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısı ve alez(hasta yatağı koruyucu örtü) hasta yatağı kiralama da fiyata dahildir.  

İnternet sitemizden hasta yatakları arasından seçtiğiniz hasta karyolası modeli servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralama yapmış olursunuz. Bir dahaki ayın aynı günü işiniz bitti ise bizi arıyarak iade etmek istediğinizi belirtebilirisiniz. Eğer hasta karyolası kiralama işlemini uzatmak istiyor iseniz 5 ay boyunca süre giden indirimlerden yararlanabilirisiniz. Bu indirimler seçtiğiniz ürünlerin altında belirtilmiştir. Uzayan ay ödemelerini banka eft veya havalesini indirimli olarak yaparak bir ay daha uzatabilirsiniz.

Platin yatak, tüm hasta yatağı kiralamalarında bir hastadan diğer bir hastaya enfeksiyon geçmemesi için tüm hasta karyolası iskeletlerini dezenfekte suyu ile dezenfekte etmektedir. Hasta karyolasının üzerine konulan hasta yatağı (şilte) leri jiletinli bir şekilde göndermektedir. Alez (hasta yatağı örtüsü) sıfır olarak verilmekte ve hediye edilmektedir.  hasta yatağı kiralama sistemini ilk başlatan ve profesyonel bir şekilde devam ettiren tek firma platin yatak tır. kiralık hasta karyolası modellerini ve fiyatlarını aşağıdaki ürünleri seçerek inceleyebilirisiniz. geçmiş olsun dileklerimizle.

 

Hasta Yatağı Kiralama, hasta yatagi kiralama, hasta karyolası kiralama, hastane karyolasi kiralama, hasta yataklari kiralama, kiralik hastane yatagi, kiralik hasta yatagi, kiralik hasta karyolasi, kiralik medikal yatak, medikal yatak, medikal, yatagi, kiralama, hasta, HASTA YATAGI KİRALAMA

Göster:
Sırala: