Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Felçli Hasta Yatağı

Felçli Hasta Karyolası Nedir?
Felçli hastaların yatakları ciddi bir hassasiyet gerektirir. Hareket sorunu olan hastalar için, bu yatakların yeterli donanıma sahip olması, teknik açıdan beklentileri karşılaması bir hayli önemlidir. Yataktaki hareketi kolaylaştıran hasta yatakları farklılıklar göstermekle beraber, istenen pozisyona kolayca gelmeyi sağlar.  Hasta karyolası, hasta yatağının iskeleti gibi de düşünülebilir. Bir anlamda tüm bu mekanizmanın teknik bölümüdür. Karyola üzerinde yatakla beraber hasta üzerinde yaşamaya devam eder. Özellikle evlerde felçli hasta yatağı kullanımı yaygındır. Bu malzemeler bakıcı ihtiyacını en aza indirgemek üzere tasarlanmıştır. 

Platin Felçli Hasta Karyolası Özellikleri   
Hasta yatakları sektöründe imalat yapan ve satış yapan Platin Yatak'ın felçli hasta karyolası özelliklerini, şu şekilde sıralamak mümkündür: Tekerleklerde çapraz fren sistemi kullanılmaz, bunun yerine frenli teker kullanır. Sanayi tekeri yerine hasta karyolası tekeri kullanır. Yatak ölçülerini belirlerken piyasa standartlarına göre değil hastaların rahat edeceği şekilde değiştirmiştir.  Yani önce hastanın hareket kolaylığı göz önünde tutulur. Baş kısmı tam dik açı olacak şekilde tasarlanmıştır. Platin Yatak hasta karyolasında kullanılan tüm motorları test eder ve en kaliteli olan motoru kullanır. Malzemenin iskeleti fırın boya ile boyanır ve anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Felçli Hasta Karyolaları Satın Alma ve Kiralama
Henüz karar vermediyseniz felçli hasta karyolası seçiminde Platin Yatak avantajlarına göz atmanız tavsiye edilir. İmalattan halka sloganıyla faaliyetlerini devam ettiren firma ARGE çalışmalarını müşteri isteklerine göre şekillendirir ve üretimde bunları temel alır. Bu açıdan piyasada yer alan tasarımlardan daha avantajlıdır. Ürünlerin amacı felçli hastaların tüm ihtiyaçlarını tamamen gidermektir. İstanbul merkezli Platin Yatak doğru ve sağlıklı bir satış gerçekleştirmek amacıyla Anadolu Yakası Ümraniye’de yer alan müşterilerini ürünleri birebir görmeleri için Showroom’a davet eder.  Alternatif yol arayan müşteriler telefonla istedikleri bilgileri alabilirler. Hasta yatağı kiralama ve satış işlemlerinde nakliye, kurulum ücrete dâhildir. Şehir içi siparişlerde her iki yakada toplam 8 tane servis aracıyla hizmetleri gerçekleştirmektedir. Yandaki bağlatıya basarak tüm felçli hasta yataklarını inceleyebilirsiniz. felçli hasta yatakları

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: