Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Ev Tipi Hasta Yatakları

EV TİPİ HASTA YATAKLARI
Ev tipi hasta yatakları, genellikle ev ortamında tedavi görmesi gereken hastalar için tercih edilen yataklardır. Genel kullanıma uygun olan bu yataklarda, bakım ihtiyacı olmayan hastalar çoğunlukla 2 motorlu hasta karyolası modelleri tercih edilmektedir. Bakım ihtiyacı olan hastalarda ise 3 ve üzeri motor seçenekleri olan ev tipi hasta yatakları tavsiye edilmektedir.
EV TİPİ HASTA YATAKLARININ ÖZELLİKLERİ 
Hastanede başlayan tedavi sürecinin tamamlanması sonrasında taburcu edilen hastaların bir kısmının tedavilerine evde devam edilmektedir. Bu gibi durumlarda da ev tipi hasta yatakları kullanılır. 
Ev tipi hasta yatakları olarak genellikle hastanın durumuna göre hasta yatağı tavsiye edilir. Biraz daha ekonomik fiyatlara sahip olması sebebiyle en çok rağbet gören modeller 2 motorlu hasta karyolası modelleridir. Bu model yataklar, hareket yeteneğini kaybetmemiş hastalar için en uygun model olup, baş ve ayak kısmında birer adet motora sahiptir. Baş ve ayak kısmında bulunan bu motorlar, yatak başlarının aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlar. Ekonomik imkanı daha rahat olan hasta yakınları, fonksiyonları daha yüksek hasta yatağı modellerini genellikle tercih ederler.
Platin Yatak hasta yataklarının kablolu kumanda ile kontrol edilebilirliği sayesinde, hasta tek başına olduğunda bile yatağı kendi istediği gibi yeniden ayarlayabilme yeteneğine sahip olabiliyor. Kablolu kumanda sayesinde bakıcının da hasta karyolasını kontrol edilmesi sağlanmıştır.

EV TİPİ HASTA YATAKLARI NEREDEN ALINIR?
Ev tipi hasta yatakları, çok fonksiyonlu olan diğer modellere nazaran fiyat olarak daha da uygundur. Bu nedenle hasta yatağı alımı için aracı firmaları tercih etmemelisiniz. Çünkü aracı firmalar, alıcıya uygun ve faydalı olan ürünü satmaktan çok, en pahalı ürünü satmaya çalışırlar. Aracı firmaların ürün satışındaki ilk hedefleri yüksek kar etmektir.
Oysa ki hasta yatağı alırken, Platin Yatak gibi uzmanlığı sadece hasta karyolası üretimi olan üretici firmalar ile çalışmak her zaman daha faydalıdır. Öncelikle mevcut ürün fiyatına komisyon dahil edilmeyecektir. Ayrıca üretici firmalardan aldığınız ürünlerde her şey fiyata dahildir.  Yani Platin Yatak’dan ürün satın aldığınız zaman, herhangi bir nakliye, kurulum ve kurulum sonrası eğitim için ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

EV TİPİ HASTA YATAKLARININ GARANTİSİ VAR MI?
Platin Yatak firması, imalattan halka sloganıyla hareket eden ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Ürün teslimatı sonrasında, hasta yataklarının kurulumu yapılır ve tüm kontroller sağlandıktan sonra müşteriye gerekli bilgilendirmeler yapılarak evrak teslimatları yapılır. Mevcut kanun kapsamında ürünlerimizin tamamı 2 yıllık garanti kapsamında olup Platin Yatak birçok ürününe 4 yıl garanti vermektedir. Platin Yatak sorun çıkarmayacak ürünleri uzun arge çalışmaları sonucunda çıkarmaktadır. Oldu ki ürün kullanımı sonrasında karşılaşılabilecek en ufak bir sorunda dahi Platin Yatak 10 yıl yedek parça garantisi vermektedir. Fabrika hatalarından oluşacak arızalara ise sıfırıyla değiştirme garantisi vermektedir. Platin yatak ucuz ve piyasa ürünlerine kesinlikle servis vermemektedir. Tüm ev tipi hasta yatakları incelemek için yandaki linke basınız. ev tipi hasta yatakları

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: