Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Ahşap Kaplamalı Hasta Yatakları

AHŞAP HASTA YATAKLARI
Ahşap Hasta Yatakları, diğer hasta yatakları ile aynı fonksiyonlara sahip olup, hastanın kendisini ev ortamında ve kendi yatağında yatıyormuş gibi hissetmesi amacıyla üretilmiştir. 
 

AHŞAP HASTA YATAKLARININ ÖZELLİKLERİ 
•    Hasta karyolasından çok normal bir baza görünümündedir. 
•    Hasta yatağının yan taraflarında ayarlanabilir korkuluklar bulunmaktadır. Dilenirse bunlar tamamıyla indirilebilir. 
•    Bu ürünler demonte özelliğe sahip olduklarından, istenildiği takdirde başka yerlere taşınıp yeniden kurulabilir ya da gerekli olmadığında tamamıyla kaldırılabilir.
•    Ahşap hasta yataklarının yerden yüksekliği yataksız olarak 37 cm olup, hastanın rahatlıkla yatağına yatabilmesini sağlar.
•    Bu hasta yatakları 4 motorludur. Bu nedenle, yataksız olarak 100 cm’ye kadar yükseltilebilir. Bu da bakım sırasında kişiye büyük kolaylık sağlar.
•    Hasta karyolasında piston motor kullanılmakta olup, 4 yıllık Platin Yatak garantisindedir. Kullanılan motorlar dünyaca ünlü olup, arıza vermemesi ile bilinmektedir. Ayrıca son derece sessiz çalışmaktadır. 
•    Ahşap hasta karyolasında, ağırlık merkezi değiştirilebilmektedir. 

 

AHŞAP HASTA YATAKLARININ FİYATLARI
İmalattan halka anlayışı ile hizmetlerini sürdüren Platin Medikal tarafından satışı yapılan tüm ürünlerin en az 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Hasta yataklarında kullanılan motorların da 4 yıl garantisi bulunmaktadır. Ahşap hasta yatakları, ahşap hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serumluk dan oluşmakta olup, İstanbul içinde aynı gün kurulum, İstanbul dışına da aynı gün kargo yapılmaktadır. 
 

AHŞAP HASTA YATAKLARI KİRALAMA
Hasta yakınının daha fazla masrafa girmemesi ve hastanın kısa süreli hasta yatağı ihtiyacının karşılanması amacıyla ahşap hasta yatakları kiralama sistemi devreye girmektedir.  Hasta yatakları birer aylık dönemler halinde kiralanmaktadır. Eğer hastanın 4 ay ve daha uzun süre yatması kesin ise, böyle bir durumda kiralama yerine hasta için en uygun olan hasta karyolaları satın alınmalıdır. 
Ahşap hasta yatakları kiralama hakkında daha detaylı bilgi almak için, 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak gerekli koşulları ve diğer detayları öğrenebilir, gerekirse de servis sırasına yazılarak ürünün aynı gün size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bir sonraki gün için, üçer saatlik zaman dilimleri içinde size uygun olan saatler için randevu talep edebilirsiniz.  ahşap hasta yatakları

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: